Açılış Organizasyonu Fiyatları – 0216 517 0 777

Ana sayfa » acilis » Açılış Organizasyonu Fiyatları – 0216 517 0 777

Açılış Organizasyonu Fiyatları – 0216 517 0 777

Açılış Organizasyonu Fiyatları ile sizlerin hizmetinde olan Dahi organizasyon 7/24 sizlerin her türlü organizasyonunuz da yanınızdadır. Açılış organizasyonlarında eğlence seçiminizin türü çok önemlidir.Açılış organizsyonu esnasında orada bulunan kalabalığa ve kulak müsafiri olan çevredeki insanlara hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. Dahi organizasyon olarak bizler uzman kadromuz ve biririnden zengi açılış organizasyon paketlerimiz bu noktada sizlerin aradığı organizsyon firmasıyız. Kostümlü karakterler ile yada mağaza önünde resim çekilen insanlar da bu resimleri paylaştıklarında reklamınızın bir parçası olurlar. Bu da size güzel geri dönüşler sağlıyabilir. Parakende satış yapan mağzaların düzenlediği büyük açılış organizasyonu ile büyük satışlar yaptığı bilinmektedir.

Açılış Organizasyonu Fiyatları – 0216 517 0 777

Açılış Organizasyonu Fiyatları

Açılış Organizasyonu Fiyatları

Açılış Organizasyonu Fiyatları olarak yıllardır hizmet verdiğimiz Açılış organizasyonlarında yaptığımız hizmetler en büyük referanslarımızdır. Dahi organizasyon olarak sizlere Açılış organizasyonlarında bibirinden farklı zengin paketlerimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Açılış organizasyonları ve devamında yapılan kampanya etkinlikleri uzun vadeli bir başarının önemli bir parçasıdır. Kampanya etkinliklerinde planlama çok önemlidir. Güzel bir sonuca ulaşmak, güzel bir planlama gerektirir. Uzun süredir içinde bulunduğumuz organizasyon sektöründe yılların bize verdiği tecrübeler ile aklınızda tasarladığınız farklı fikirleri, projeleri siz isteyin biz gerçekleştirelim.

  • Açılış organizasyonu için balon süslemeleri: Karşıdan karşıya zincir balon, balondan kapı takı, balondan nazar boncuğu, balon ağaçları, balon kemeri, jumbo balon vs. Not: Balon süslemeleri konseptinize, tercihinize veya kurumsal renklerinize göre istediğiniz renklerde yapılır.
  • Açılış organizasyonu süsleme: Tül süsleme ve kumaş süsleme, bayrak süsleme, balon süsleme.
  • Kokteyl organizasyonu: Açılış kokteylleri için servis elemanları, birbirinden leziz ikramlar, servis elemanları ve kokteyl ekipmanları.
  • Açılış organizasyonu tanıtım hizmetleri: Logo baskılı balon dağıtımı, Tanıtım elemanları, Kostümlü elemanlar, Ses sistemi DJ ve anons hizmeti vs.
  • İkram arabaları: Pamuk şekeri, pop corn (patlamış mısır), Osmanlı macunu, Osmanlı şerbetçisi
  • Açılış için ilgi çekici animasyon gösterileri: Palyaço, tahtabacak (uzun bacaklı adam), şişme palyaço, maskot ürünler, kostümlü karakterler, flytube vs.
  • Kokteyl masası kiralama ve süsleme: İşyeri ve mağaza açılışları ve kutlama organizasyonları için fonksiyonel kokteyl masaları kiralama ve süsleme hizmeti. Bistro masalar.
  • Konfeti makinası kiralama: Açılış ve kutlama organizasyonları için konfeti yağmuru.
  • Açılış Kokteyl organizasyonu: Açılış organizasyonları için kokteyl organizasyonu, kokteyl ikramları, kokteyl catering hizmetleri ve servis elemanları.

Bize ulaşmadan organizasyonlarınız için karar vermeyin. Biribirinde zengin paketlerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.By | 2017-06-07T09:43:41+00:00 Haziran 7th, 2017|Açılış Organizasyonu Fiyatları|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment