Açılış Tanıtım Organizasyonları

Ana sayfa » Açılış Tanıtım Organizasyonları
Açılış Tanıtım Organizasyonları 2018-03-27T21:03:22+00:00

Mini Açılış Paketi 150₺

 • 10 metre kapıtak balon
 • 4 adet papatya balon

Standart Açılış Paketi- 350 TL

 • 10 metre kapıtak balon
 • 6 Adet papatya balon
 • Palyaço(3 saat)
 • 8 adet uçan balon

Ekonomik Açılış Paketi 650₺

 • 15 metre kapıtak balon
 • 8 adet papatya balon2
 • adet Palyaço (4 saat)
 • Ses Sistemi

Gold Açılış Paketi 1250₺

 • 15 metre  kapıtak balon
 • Palyaço ve  hostes
 • 4 adet süslenmiş bistro masa
 • 20 adet cam bardak ve porselen tabak
 • Ses sistemi (2 kolon ve 1 mikrofon)
 • Tül ve balonlarla genel mekan süslemesi

Premium Açılış Paketi 1500₺

 • 15 metre kapıtak balon
 • 2 adet palyaço ve 2 adet hostes
 • 6 adet süslenmiş bistro masa
 • 50 adet cam bardak ve porselen tabak
 • Ses sistemi (4 kolon ve 1 mikrofon)
 • Tül ve uçan balonlarla genel mekan süslemesi

AÇILIŞ ORGANİZASYONU DAHİ ORGANİZASYON

Açılış organizasyonu için palyaço kiralama balon süsleme iş yeri açılış organizasyon mekan süsleme tanıtım dükkan açılışı mağaza açılışı. İşyeriniz açıldığı ilk günden itibaren adını duyursun istiyorsanız, doğru yerdesiniz . açılış organizasyonlarında gerekli ve yeterli tüm ekipman ve tecrübeli personelimiz ile ilk günden açılış organizasyonu ile adından söz ettiren bir firma olacaksınız.

MAĞAZA AÇILIŞ ORGANİZASYONU

Açılış organizasyonunuzda günler öncesinden gelip mekanınızda neler yapabileceğimizi sizinle paylaşıyoruz. Açılış organizasyonu fiyatlarıyla ilgili de her ne kadar internet sitemizde açılış paket fiyatları belirtilse de mekana önceden gelip fiyat kararı vermek daha doğru olur. Açılışlarınızda misafirlerinizin ve hedef kitlenizin ilgisini çekmek ve beğenilerini kazanmak için yapmanız gerekenler var .

DÜKKAN AÇILIŞ ORGANİZASYONU

Açılış organizasyonu denilince akla ilk gelenlerden biri de balon süslemedir. Genel mekanın balon ile süslenmesi , dış cephe balon süslemesi , papatya balonlar , markanızın basılı olduğu baskılı balonlar , iç mekanın balonlarla süslenmesi açılış balon süsleme hizmetleridir. Balon süsleme alanında zincir balon , papatya balon , kapıtak balon , baskılı balon hizmetlerimiz mevcut.

Helyum balon hizmeti de  verebiliyoruz. Balon süsleme Organizasyon gününden önce gelip , mekanı görüyoruz , hangi renk balon süsleme uygun olur, ve balon süsleme fiyatımız tam olarak nedir, yerinde sizinle birlikte karar veriyoruz. Açılış ve tanıtım organizasyonlarınızda balon süsleme yaptırabilirsiniz.

Açılış ve tanıtım organizasyonu , mağaza açılışı balon süsleme, market açılışı balon süsleme , dükkan açılışları balon süsleme , tanıtım kokteyli balon süsleme hizmetlerimizden faydalanmak için 05533137763 nolu telefondan arayın ve internet sayfamızdaki açılış organizasyonu fiyatları bölümünü de inceleyin . Açılış organizasyonlarınızda baskılı balon hizmeti de sağlıyoruz.

Ve firmanızın isminin olduğu baskılı balonları animatör palyaço arkadaşımız misafirlerinize dağıtıyor . İlk açıldığı günden itibaren tanınmış bir firma olmanızı sağlıyoruz.

Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu

Anadolu yakası mağaza açılış organizasyonu, Pendik açılış organizasyonu , kartal açılış organizasyonu , Maltepe açılış organizasyonu , Gebze açılış organizasyonu , tuzla açılış organizasyonu , Ümraniye açılış organizasyonu , Sultanbeyli açılış organizasyonu

Dikkat çekici unsurlardan biri de bayrak süslemedir. Açılışta üçgen bayrak süsleme hizmeti flama süsleme hizmetimizden faydalanın uzak mesafelerden bile iş yeriniz dikkat çeksin. Dahi organizasyon ile kaliteli ve şık dükkan açılışlarını profesyonel ekibimiz ile kusursuz olarak gerçekletiriyoruz.

Ayrıca açılışınızda palyaço kiralama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Borşür dağıtımı , gelen davetli çocuklara sosis balon dağıtılması , yüz boyama etkinliği gelen palyaço tarafından yapılır.

Açılış organizasyonunuzda eğlenceli bir ortam oluşturmak için tercih etmeniz diğer bir hizmetimiz de ses sistemi ,dj kiralamadır. Açılış organizasyonunda coşkuyu sağlamak için ve açılışımızı insanlara duyurmak için profesyonel ses sistemlerine ihtiyacınız olacak.

Açılış organizasyonunuziçin davetlilerinize yapacağınız ikramların sunumu için bistro masa kiralama , kokteyl masası kiralama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Onun dışında işyeri açılışınızda kapınızın önünde konumlandıracağımız pamuk şekeri ve patlamış mısır arabaları da organizasyonunuzu dikkat çekici kılacaktır. Pamukşeker kiralama , popcorn kiralama hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşın.

Açılış her anlamda gösterişli yapılmalıdır,kullanılan malzemeler palyaçoların kıyafetleri,görsel açıdan kusursuz olmalıdır.bir çok Açılış Organizasyonu’nda görev yapan palyaçoların kıyafetleri görsel açıdan kötü bir görünüme sahiptir,emin olun bu durum işletmenizin kötü anılmasına sebebiyet verecektir,bu tür Organizasyonlar asla hata kabul etmez. Çalıştıgınız organizasyon firmasını mutlaka bu konuda uyarınız. Gönderdikleri eleman kıyafetlerine dikkat etmelerini söylemelisiniz .

En dikkat çekiçi açılış organizasyon için iletişim bölümündeki telefon bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Bizi aramadan açılış organizasyonu yapmayın.

AÇILIŞ ORGANİZASYON NE DEMEK ?
Günümüzde yaşam öylesine süratli bir halde yaşanıyor ki, insanların kapısının dibinde oluşturulan yeni bir mağazadan bile haberi olmayabiliyor. Kapılarınzıı hizmete açtığınız ilk günde, yeni bir şube açtığınızda ya da bir kampanya başlattığınızda geri dönüşü sağlamak için müşterilerinizin sizden haberdar olması gerekir. Açılış Organizasyonu Bu benzer biçimde durumlarda isiminizi güzel bir halde duyurmak, tüm müsafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak, yoldan geçen insanların dikkatini çekip ilgi odağı olmak, akılda kalıcılığı arttırmak oldukça önemlidir. Değişik amaçlarınızı gerçekleştirmek için düzenleyeceğiniz açılış organizasyonu keyifli olmalı ve insanların orada kalmalarını ve sonrasında yine gelmelerini sağlamalıdır. Eğlence seçiminizin türü oldukça önemlidir.

Açılış organizsyonu esnasında orada bulunan kalabalığa ve kulak müsafiri olan çevredeki insanlara hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. Kostümlü karakterler ile yada mağaza önünde fotoğraf çekilen insanoğlu da bu resimleri paylaştıklarında reklamınızın bir parçası olurlar. Bu da size güzel geri dönüşler sağlıyabilir. Parakende satış icra eden mağzaların düzenlemiş olduğu büyük açılış organizasyonu ile büyük satışlar yapmış olduğu bilinmektedir.

Açılış organizasyonu fiyatlarıAçılış organizasyonları ve devamında meydana getirilen kampanya etkinlikleri uzun vadeli bir başarının mühim bir parçasıdır. Kampanya etkinliklerinde planlama oldukça önemlidir. Güzel bir sonuca ulaşmak, güzel bir planlama gerektirir.

AÇILIŞ ORGANİZASYONU İÇİN FİKİRLER

* Neler yapmak istediğinize karar verin. Fiyat araştırması yapın. Bütçenizi ayırın. İyi planlanmış bir açılış organizasyonu, pazarlama planının mühim bir parçasıdır.

* İkramlar, parasız gösteriler, parasız numune, kartvizit ve el ilanları, armağan ve indirim kuponları vermek benzer biçimde potansiyel müşterilerinizi çekecek şeyler olmalıdır.

* Eğer geniş çaplı bir katılım olacağından güvenilir iseniz, çağrı esnasında hangi personelin hangi görevle meşkul olacağını belirleyin. Ya da bu işler için hususi bir ekip temin edin.

* Düzenlediğiniz açılış etkinliği ne kadar ufak yada büyük olursa olsun, isteyen insanoğlu içeri girip mekanınızı daha yakından görebilmeli.

Uzun süredir içinde bulunduğumuz organizasyon sektöründe yılların bizlere verdiği tecrübeler ile açılış organizasyonlarınızı, doğum günlerinizi ve hususi günlerinizi eşi benzeri olmayan hale getirebiliyoruz. Aklınızda tasarladığınız değişik fikirleri, projeleri siz isteyin biz gerçekleştirelim.

AÇILIŞ ORGANİZASYONUNDA NELER YAPILIR

Ses sistemi – Balon süsleme– Palyaçolar – Kostümlü karakterler – Hostes – Bistro masalar – Sihirbaz gösterisi – Ateş şovu – Tahta bacak – İkram tezgahları – İkramlar – Sahne Kurulumu. Bizimle iş yapmadan ilkin kim olduğumuzu öğrenmek ve ofisimize gelip bizimle tanışmak isterseniz. Yazışma bölümünde ofis adresimizden feysbuk sayfamıza kadar tüm yazışma bilgilerimizi bulabilirsiniz.