Ataşehir Palyaço kiralama

Ana sayfa » animasyon » Ataşehir Palyaço kiralama

Ataşehir Palyaço kiralama

Ataşehir Palyaço Kiralama Servisi Dahi Organizasyon

Ataşehir Palyaço Kiralama Servisi Dahi Organizasyon Sadece Doğum Günü Organizasyonlarında değil, açılış, tanıtım, düğünleriniz de de Ataşehir Palyaço Kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ataşehir Palyaçolar çocuklar kadar yetişkinlerinde de sevdiği ve ilgi gösterdiği kostümlü karakterlerdir. Ataşehir Palyaço, Dahi Organizasyon ‘dan kiralanır. Ataşehir Palyaço kiralama hizmetlerimizde standart bir ürün yerine, alternatif paketler hazırladık ve tercihinize sunuyoruz. Ataşehir Palyaço KiralamaPaketlerimiz;

Doğum günü Ataşehir Palyaço kiralama Dahi organizasyon ile artık daha neşeli daha keyifli ve daha unutulmaz bir hal alıyor.Ataşehir Palyaço Kiralama Servisi Doğum günü Ataşehir Palyaço hizmetinden yararlanmak için güncel Ataşehir Palyaço FİYATLARI mızı denetim edebilir ve ya yazının devamında informasyon alabilirsiniz.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ

Tel: 0216 517 0 777

GSM: 0553 313 7763

 

Ataşehir Palyaço Kiralama Servisi Doğum Günü Ataşehir Palyaço Kiralama fiyatları sizler için eğlence paketleri olarak hazırladık… Isterseniz Ataşehir Palyaço kostümü yerine melek, pamuk prenses, kırmızı başlıklı kız, sindirella, batman Süpermen, örümcek adam benzer halde kostümlü animasyon hizmetlerimizden de yararla bilirsiniz.

Ataşehir Palyaço Organizasyon ekibimiz küçüklere yönelik keyifli oyunlar, figürlü yüz boyamalar, sosis balonlardan şekiller yapar ve minik hediyelerle onları mutlu eder.

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONLARINDA NELER YAPIYORUZ?

Ataşehir Palyaço Kiralama – Animasyon Gösterisi – Sihirbaz Gösterisi – İllüzyonist Temini Pinyata Servisi – Parti Malzemeleri – Balon Süsleme – Ataşehir Palyaço Kiralama Servisi Tül Süslemesi – Mekan Süsleme Ses Sistemi Kiralama – Çocuk Partisine DJ Kiralama

Pop Corn Otomobili ( Patlamış Mısır ) Pamuk Şeker Otomobili Temini Osmanlı Macunu – Keten Helva – Osmanlı Şerbeti – Limonatacı Fotoğrafçı Temini – Kamera Çekimi

Ataşehir Palyaço kiralama

Ataşehir Palyaço kiralama

Açılış Organizasyonu, Mağaza Açılışları, Alışveriş merkez aktivitelerinde kostümlü animasyon ekibimiz stant kurup yüz boyama figürleri, sosis balon dağıtımı, broşür dağıtımı benzer halde birçok seçenekle reklam ve gosteri hizmeti sunar.Dahi organizasyon olarak doğum günü organizasyonları,Ataşehir Palyaço kiralama,açılış organizasyonları,sünnet düğün organizasyonları,süslemeler vb tüm etkinliklerde yanınızdayız.

Ataşehir Palyaço Kiralama, Doğum Günü Organizasyonu, Balon Süsleme, Ataşehir Palyaço Kiralama Servisi Sünnet Düğün Organizasyonu, Açılış Organizasyonu, Karaoke Kiralama, Pamuk Şeker Kiralama, Popcorn Kiralama, Canlı Dinazor Kiralama, Doğum Günü Partisi, Ramazan Etkinlikleri, Osmanlı Macunu

Ataşehir Palyaço Kiralama Servisi Doğum Günü Organizasyonu Firmaları

 
Türkiye’ de doğum günü düzenleyen organizasyon firmaları arasından,dikkat çekmeyi başaracak kadar öne çıkan organizasyon firmalarından biriyiz. Doğum günü organizasyonu alanında şu ana kadar onlarca tv programı, röporotajımız ve çekimimiz mevcut.Vatanımızda firmalar ne yazık ki senelerdir tekrardan Ataşehir Palyaço kiralama edilen organizasyon biçimlerini ve eğlence ürünlerini ( Ataşehir Palyaço – animasyon – süsleme ) tekrardan etmekden başka şeyler üretemiyorlar senelerdir. Biz artık eğlence sektöründe insanların ve müşterilerin değişik aktivite ve etkinlik aradıklarını bilerek buna gore hareket ediyoruz.

Doğum Günü Partisinin Aslına bakarsak Kimin İçin Bulunduğunu Dikkatsizlik etmeyin:  Parti organizasyonlarında karşılaştığımız en şaşırtıcı ve hayret verici nokta, velilerin aslına bakarsak doğum günü partisinde evlatlarından oldukca kendi arkadaşlarının eğlenmesini düşündüğüdür.Bir başka tuhaflıkta ailenin aslına bakarsak başka aileleri büyülemek maksatlı partiler düzenlediğidir. Asla dikkatsizlik etmeyin doğum günü kimin ise, eğlenceler ona gore ayarlanmalıdır. Yetişkinler eğlenirken bir oldukca çocuk sıkılır. Bu da istediğiniz son olarak şeydir.

     Hazırlıklarınızı partinin gününden ilkin hazırlayın: Örneğin balonlarınızı bigün öncesinden şişirip büyük torbalarda muhafaza edebilirsiniz. Böylece gosteri saati yaklaştığında yapacaklarınızı daha rahat yaparsınız. Eğlenmeye de zamanınız kalır. En güzeli stres yaşamazsınız.

Herşeyi Kendiniz Halletmeye Çabalamayın: Ne kadar oldukca yardım alırsanız partide de o denli oldukca eğlenirsiniz. Atıştırmalık malzemeleri sandviçleri dışarıdan getirtin. Bulaşıkları hallederken dostlarınızdan yardım alın. Ve onlara minnetinizi beirtmeyi dikkatsizlik etmeyin.Ataşehir Palyaço kiralama  Bir gün onlar aynı zor anları yaşarken sizde onlara yardım edin.

      Güvenlilik Sınırını Aşmayın: Bulunduğunuz alana gore oldukca fazla insan davet etmemeye dikkat edin. Davetliler listesini hazırlarken evlatların anne ve babalarını da çağırmayı dikkatsizlik etmeyin. Dikkatsizlik etmeyin aile bireylerinden ne kadar oldukca var ise, küçük kazaların olma ihtimalide o denli azalır…

profesyonel olarak 2012 yılından itibaren siz değerli müşterilerimize sunuyor. Çocuklarımıza göndermiş olduğumuz palyaçolar tamamen çocuklar ile sağlıklı iletişim kurabilen, eğlendirirken kişisel gelişimlerine destek özellikleri olan profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ataşehir palyaço kiralama hizmeti sunmadan önce animatör olarak seçtiğimiz çalışmak arkadaşlarımızı özenle seçiyoruz ve değerlendiriyoruz. Uygun gördüklerimizi görüşmeye davet edip, eğitim programlarımıza davet ediyoruz.

Ataşehir Palyanço kiralama hizmetimizde ekip arkadaşlarımızı seçerken; öncelikle çocuklarla iletişim becerilerine, diksiyonlarına, disiplinli olmasına, çözüm odaklı olmasına, eğlenceli ve dinamik olmasına özen gösteriyoruz. Ataşehir Palyaço kiralama ekibimizde yer alacak animatörleri 1 haftalık eğitim programı uyguluyoruz. Eğitim programının içeriğinde, sadece sağlıklı çocuklara yönelik bir program uygulanmıyor. Otizmli ve down sendromlu çocuklarla iletişimle ilgili özel eğitim öğretmenlerinin katıldığı eğitim programı da mevcuttur. Organizasyon esnasında yaşanabilecek kazalara, önlem için ekip arkadaşlarımıza kısa bir ilk yardım eğitimi de veriyoruz.

Doğum Günü Organizasyonu;  ataşehir palyaço kiralama hizmetinin en çok talep gördüğü organizasyonlardan biridir. Çünkü çocuklar doğum günlerinde özel hissetmek isterler ve ataşehir palyaço kiralama hizmetimizi seçtiyseniz doğum günü olan çocuğunuza eğlenceli bir hediye vermişsiniz demektir.

Bir yaşa özel parti kutlamaları.İstanbul Anadolu yakası Ataşehir konumuyla hizmet veren çocuk parti evi mekanımızda ,hiç unutulmayacak 1.yaş kutlaması için hemen arayın.Bebeğinizin ilk yaş kutlaması belirleyeceğiniz temada hazırlanan 1 yaş doğum günü süsleri ile çok daha keyifli olsun istemez misiniz?Yukarıda yer alan 1 yaş parti paketi seçeneklerinden size uygun olanı seçerek hemen arayın.
Sitemiz üzerinden Tüm Türkiye genelinde Tüm balon süslemesi , baskılı ve baskısız balon siparişleri , İşyeri açılışları ve sevdiklerinize Uçan balon demetleri gönderebilirsiniz.Ayrıca düğünlerinizde balon gösterilerinin yanında  balon ile ilgili konfeti ve uçan balon gösteri hizmetleri yaptırabilirsiniz. Balon sitemiz Türkiye genelinde siz değerli müşterilerine hizmet vermek için kurulmuştur.

By | 2016-11-26T09:56:27+00:00 Kasım 26th, 2016|Ataşehir Palyaço kiralama, Doğum günü palyaço kiralama|2 Comments

About the Author:

2 Comments

  1. Delonte Aralık 27, 2016 at 3:18 am

    Palyaço kiralama hizmeti aldık çok memnun olduk. Dahi organizasyon a teşekkürlerimizi sunarız.

Leave A Comment