Doğum Günü Organizasyonu

Çocuğunuz,  arkadaşları ve özel davetlileriniz için kusursuz bir doğum günü partisi için çok emek ve zaman harcadınız. Sabırsızlıkla beklenen doğum gününe çok az bir zaman kaldı. Çocuğunuzu o özel gününde palyaço kiralayarak en mutlusu yapın. Mekanınızı süsleyelim,pinyata patlatalım. Çeşitli oyunlarla eğlenceli anlar sizi bekliyor.

 

125 TL'DEN BAŞLAYAN DOĞUM GÜNÜ KAMPANYALARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ!!!

 

 0 216 517 0 777

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU NEDEN ÖNEMLİDİR?

 "Anne doğum günüme kaç gün kaldı?".  Fazla söze gerek yok.

Unutmayın ki Çocuğunuzun yaşı büyüdükçe kıvrak zekası ve gelişen muhakeme kabiliyeti ile beklentileri yükselir. Doğum günü partisinde hem çocuğunuz, hem de arkadaşları çeşitli eğlenceler ve sürprizler bekleyecektir. Palyaço arkadaşlarımız sınırsız eğlence ve sürprizlerle yanınızda olacaktır. Tecrübemize, kalitemize, animatör arkadaşlarımıza çok güveniyor ve eğlence garantisi veriyoruz.

Başarılı bir doğum günü organizasyonunda çocuğunuz ve eşiniz sizinle gurur duyacak, cemiyetiniz tarafından takdir edileceksiniz.

 

Doğum günü palyaçosu, partinize standart bir çanta ile gelir. Çantada parti esnasında kullanılacak animasyon malzemeleri bulunur; Çuval, Halat, Parti CD'si, Sosis Balon, Patlatma Balonu, Anti Alerjik Yüz Boyası, Kaşık , Pinpon Topu, Mandal, Düdük, Hediye Madalyon. Palyaço malzemeleri kullanılarak, yaş gruplarına göre farklı ve eğlenceli oyunlar oynatır. Parti CD'sinde iki doğum günü şarkısı ve çocukların çok sevdiği, eğlenerek dans edebilecekleri 20 popüler parti şarkısı bulunmaktadır.  Parti Sonunda  CD size hediye edilecektir.

Doğum Günü Partisi oyunlarımız, çocuğunuzun diğer çocuklarla kaynaşmasını, paylaşmasını ve sosyalleşmesini sağlayacak oyunlardır. 

Doğum Günü için hazırladığımız Standart pakete pinyata, boyama evi, illizyon ve farklı oyunlar eklenebilir veya alternatif paketlerimizi inceleyebilirsiniz

Doğum Günü Partinizin bitmesini takiben fotoğraf ve videolarınızı bizimle paylaşırsanız, mükemmel bir doğum günü video klibi hazırlıyor; sitemizde, youtube'da, facebook'ta, vimeo'da yayınlıyoruz. Sizde sevdiklerinizle paylaşıyorsunuz.

Video Klip Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız...

 

SİZE ÇOK YAKINIZ ?

İstanbul'un tüm ilçelerinde ve Gebze ilçesinde eğlendirmeye devam ediyoruz. Doğum günü partiniz evde, kafede, lokantada, sosyal tesiste, restoranda, kreşte vb. olabilir. Açık adresi vermeniz yeterli. Üstelik partinizin zamanında başlama garantisi veriyoruz.

 

ANİMATÖR DEMEK, PALYAÇO DEMEK !?!

 IMG 3837
 

Sanılanın aksine doğum günü organizasyonunuzda, salt palyaço değil kostümlü karakter veya sivil animatörde tercih edebilirsiniz.

Çocuğunuz, Spiderman hayranı olabilir. Yoksa prenses fun'ımıyız? Animatör arkadaşlarımız, Prenses, Pamuk Prenses, Cinderella, Kırmızı Başlıklı Kız, Mini Mause, Miki Mause, Batman, Şirin Baba, Korsan, Nasreddin Hoca gibi kostümlerle sizlere hizmet verebilir. Dileyin Yeter.

Büyük yaş grupları için palyaço veya kostümlü karakter önem arz etmeyebilir. Sivil animatör (Oyun Abisi, Oyun Ablası) firma tişörtü ile organizasyona renk katacaktır.

 

MEKAN SÜSLEMESİNİ NASIL YAPARIM?

Doğum günü partinizin yapılacağı mekanın büyüklüğüne göre süsleme planlanmalıdır. Küçük mekanlarda  basit bir süsleme yeterli olurken, alan büyüdükçe süsleme miktarı arttırılmalı ve çeşitlendirilmelidir.

Süsleme talep etmeniz durumunda animatör arkadaşımız misafirleriniz gelmeden Happy Birthday yazısı, papatya balonlar ve jelatin süslemelerle  mekanı hazır hale getirecektir. Müşteri temsilcimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

DAHA FAZLASINI İSTİYORUM!

 

Doğum Günü Organizasyonlarını sürekli palyaço ile kutlayan çocuklar standart oyunlardan sıkılır ve eğlenemez. Dahi Organizasyon alternatif doğum günü organizasyonları ve çok renkli doğum günü partileri ile eğlencede sınır tanımamaktadır. Kocaayak, Minik Dev Adamlar Basketbol oyunu, Penaltı Gol Oyunu, Twister, Kasnak gibi oyunlarla doğum gününüzde unutulmaz anlar yaşayacaksınız. 

Doğum günü organizasyonunuzun yapılacağı alan çok büyükse şişme oyun alanları kuralım. Meddah, Pandomim Sanatçısı, Profesyonel İllizyonist, Ateşbaz, Jonglör, Tahtabacak Hacivat Karagöz Gölge Oyunu veya Hacivat Karagöz tiyatrosu da partinizde sergileyelim. Pasta kesilirken konfeti patlatalım, volkan ve meşaleler yakalım, yüzlerce balonu çocukların üzerine dökelim

Uçan balonları kim sevmez ki? Tüm çocukların sandalyelerine birer uçan balon bağlayalım. Nedersiniz?

Dilerseniz Doğum Günü Pastanızı temin edelim.

 

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONUNDA NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

 • Doğum Günü Organizasyonunuz için organizasyon firmaları ile  iletişim kurduğunuzda, önceliklerinizin ve taleplerinizin neler olabileceğini,  firma tarafından bu isteklerinizin nasıl karşılanıp karşılanamayacağını sorgulamanız, karar vermenize yardımcı olabilecek hususları belirleyecektir.
 • Doğum Günü Organizasyonunuz için internetten bularak bağlantı kurduğunuz firmaların, gerçek bir firma (Tüzel) olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.
 • Çocuğunuzun yaşı ve misafir çocukların yaş gruplarını muhakkak firmaya iletiniz
 • Doğum günü organizasyonu için rezervasyonunuzu erken yaptırmak, organizasyonun tarafımızdan planlanmasını kolaylaştıracaktır.
 • Firma tarafından görevlendirilen Doğum Günü Palyaçosunun kullanacağı kostümlerin temizlik garantisi veriliyor mu?  Animatörlerimizin kostümleri her doğum günü organizasyonundan sonra yıkanmakta ve ütülenmektedir.
 • Mekanınız doğum günü partisine hazır mı? Mekan sivri köşeli masalardan, kesici ve delici aletlerden arındırılmalıdır. Değerli eşyalar saklanmalı ve kırılabilecek nitelikteki tüm eşyaların güvenliği sağlanmalıdır.
 • Palyaço gelecek mi, gelmeyecek mi? Animatörümüz programdan önce sizi arayacak ve hiçbir soru işareti bırakmayacaktır.
 • Doğum Günü Organizasyonunun da görevlendirilecek animatörün Bay veya Bayan olabilir mi?  Tercih sizin. Bay veya bayan animatör tercih edebilirsiniz.
 • Doğum Günü Organizasyonunda Palyaçoların oynatacağı oyunların içerikleri ve kullanılan malzemelerin neler olabileceği konularında bilgi almanız gerekmektedir.
 • Müşteri temsilcilerimizle doğum günü organizasyonunun yapılacağı mekana  toplu ulaşım vasıtalarını kullanarak nasıl ulaşılabileceği bilgisini paylaşın
 • Çocuklar için çok geç saatlerde parti düzenlemeyin

 

Doğum Günü Organizasyonu, Doğum günü Palyaço, En Ucuz Palyaço, Ucuz Palyaço, Kartal Palyaço, Gebze Palyaço, Maltepe Palyaço, Kadıköy Palyaço, Kurtköy Palyaço, Gebze Palyaço, Palyaco, Palyanco, Tuzla Palyaço, Açılış Palyaço, Kartal Doğum Günü Organizasyonu, Pendik Palyaço, Ümraniye Palyaço, Çekmeköy Palyaço, Şile Palyaço, Beykoz Palyaço, Mecidiyeköy Palyaço, Şişli Palyaço, Etiler Palyaço, Ulus Palyaço, Anadolu Yakası Palyaço, Üsküdar Palyaço, Ekonomik Palyaço, Gebze Doğum Günü Organizasyonu, Kadıköy Doğum Günü Organizasyonu, Ataşehir Palyaço, Dudullu Palyaço, Dudullu Doğum Günü Organizasyonu, Dudullu Doğum Günü Partisi, Ulus Doğum Günü Organizasyonu, Ümraniye Doğum Günü Organizasyonu, Tuzla Doğum Günü Organizasyonu, Tuzla Doğum günü Partisi, Anadolu Yakası Doğum Günü Organizasyonu, Anadolu Yakası Doğum Günü Partisi, Gebze Doğum Günü Partisi, Pendik Doğum Günü Organizasyonu, Pendik Doğum günü Partisi, Palyaço Servisi, Kiralık Palyaço, Çekmeköy Doğum Günü Organizasyonu, Çekmeköy Doğum Günü Partisi, Şile Doğum Günü Organizasyonu, Şile Doğum Günü Partisi, Beykoz Doğum günü Organizasyonu, Beykoz Doğum Günü Partisi, Mecidiyeköy Doğum Günü Organizasyonu, Mecidiyeköy Doğum Günü Partisi, Etiler Doğum Günü Organizasyonu, Etiler Doğum günü Partisi, Üsküdar Doğum günü Organizasyonu, Üsküdar Doğum Günü Partisi, Gebze Doğum Günü Partisi, Kadıköy Doğum Günü Partisi, Ataşehir, Doğum Günü Organizasyonu, Ataşehir Doğum Günü Partisi, Ulus Doğum Günü Partisi, Tarabya Palyaço, Tarabya Doğum Günü Organizasyonu, Tarabya Doğum günü Partisi, İsitinye Doğum Günü Organizasyonu, İstinye Doğum Günü Partisi, İsitinye Palyaço, Maltepe Doğum Günü Organizasyonu, Maltepe Doğum Günü Partisi, Bayramoğlu Palyaço, Bayramoğlu Doğum Günü Organizasyonu, Bayramoğlu Doğum Günü Partisi, Darıca Palyaço, Darıca Doğum Günü Organizasyonu, Darıca Doğum Günü Partisi, Sancaktepe Doğum Günü Organizasyonu, Sultanbeyli Doğum Günü Organizasyonu, Samandıra Doğum Günü Organizasyonu, Kurtköy Doğum Günü Organizayonu, SancaktepeDoğum Günü Partisi, Sultanbeyli Doğum Günü Partisi, Samandıra Doğum Günü Partisi, Kurtköy Doğum Günü Partisi, Bostancı Doğum Günü Organizasyonu, Bostancı Doğum Günü Partisi

 

 

      23 Nisan