Email dahiorganizasyon@hotmail.com Tel: +90 (553) 313 7763
Email dahiorganizasyon@hotmail.com Tel: +90 (553) 313 7763

Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu En iyi Fiyat Garantisi

Düğün organizasyonu denililince akla Dahi Organizasyon Gelir. Değer verdiğiniz ve bir ömür değer vereceğiniz insanla ortak hayatınızın ilk adımlarını neşe ve mutlulukla atmanızı sağlıyoruz.
Düğün organizasyonu Zaman değişmekte ve neyazıkki şehirleşmeye bağlı olarak insanlar düğünlere katılmayı, çiftlerin mutluğunu paylaşmak, sosyal bir birlikteliğin paydası olabilmekten ziyade, zorunluluk ve külfet olarak görmektedir. Özellikle ritüellerin hep aynı sıradanlıkla işletilmesi, düğünleri itici kılmaktadır.
Sıradanlıktan sıyrılarak, düğün organizasyonuna bir parça farkındalık katmayı başardığımızda, insanlar farklılığı hemen farkediyor ve özümsüyor. İnovasyon tüm yaşamımızda olduğu gibi yeni çiftlerin en önemli günlerinde de ihtiyacını hissettiriyor.
Dahi Organizasyon olarak, sorumluluğu üstleniyor, sizinle koordineli şekilde düğün organizasyonunuzu planlıyor, hazırlıyor ve hayata geçiriyoruz.

Düğün organizasyon
Düğün organizasyon

Düğün organizasyonu Mekan belirlerken çalıştığımız mekanları size öneriyor ve mekanla bağlantınızı sağlıyoruz.Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanıza, unutulmaz bir ortam yaratılmasına yardımcı oluyoruz.Hayatınızın en önemli kararını verdiğinizde sizi ilk alkışlayanlar arasında yer alıyoruz.Düğününüze de bir sanat eseri yaratırmışçasına hazırlanıyoruz

MEKAN SÜSLEMESİNİN YAPILMASI

Düğün yapılacak mekanı sizinle ve mekan sahibiyle beraber geziyoruz. Neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişi yapıyoruz. Mekanın girişinden itibaren misafirlerinize farklı bir düğün olacağını hissettirmek önemlidir.Mekanda daha önce gerçekleşen etkinlikleri mekan sahibinden öğreniyor, tecrübelerimizle birleştirerek size inanılmaz fikirler sunuyoruz. Çiçekli ve ışıklı taklar, kırmızı halı, tül süslemeler, çiçek süslemeler, balon süslemeler ile inanılmaz görsellikler elde ediyoruz

MASA DİZAYNI

Çiftlerimize misafirlerini 4-8-10 kişilik masalarda ağırlamalarını öneriyoruz. Bu masalar büyük ve beyaz örtü ile örtülür. Runner serilir ve kuver açılır. Gerçek güzellik ise masa ortasındaki şamdan ve şamdan dibine yerleştirilmiş çiçek demetidir. Masa üstü renkli pullar ve taşlarla süslenir.
Kullanılacak sandalyeye göre süslemesi değişmektedir. Örneğin tiffany sandalyeye sadece organze tül bağlanırken, plastik sandalyelere beyaz giydirme üzerine organze tül fiyonk şeklinde bağlanır ve şık bir görüntü elde edilir.

EĞLENCE ETKİNLİKLERİ

Eşinizle mekana çiçek taklarının arasından geçerek gelirken, ayaklarınızın altındaki kırmızı halının üzeri tamamen sis bulutları ile kaplanacaktır. Volkan alevleri metrelerce yukarı çıkarken, konfetiler üzerinize yağsın.

Sahneye hangi şarkı ile çıkacağınız, gece boyunca hangi şarkıların çalacağı ve bu şarkıların kimin tarafından okunacağını planlıyoruz. Bu şarkılar neden ekranlardan tanıdığımız ve herkesin çok sevdiği bir sanatçı olmasın.
Salsa, tango, rumba dansçıları dikkat çekici ve inanılmaz etkileyici bir şovdur.
Eğlence çok farklı etkinliklerle renklendirilebilir. Aşuk maşuk izleyicilere ilginç gelecektir. İlizyon gösterisi, Ateşbaz, Jonglör gösterileri …
İmzalar atıldıktan sonra havai fişek gösterileri başlayacaktır.

FARKLI LEZZETLER

Pamuk şekeri sadece çocuklar değil, yediden yetmişe herkes sevecektir. Popcorn (patlamış mısır) aracımızda pamuk şekeri ile yanyana, çok daha farklı bir lezzet olarak hizmet vermektedir. Osmanlı macunu, şerbetçi düğünlerde daha az tercih edilmektedir.
Kahveci güzeli, çaycı gibi hizmetler kına gecesinde olabileceği gibi, düğününüzde özellikle yemekten sonra düğün bitimine kadar talep görecek ve misafirlerinizin beğenisini kazanacak hizmetlerdir. Personelimiz özel osmanlı kıyafetleri ile bu hizmetleri sunmaktadır.