İstanbul Balon Süsleme

Ana sayfa » İstanbul Balon Süsleme
İstanbul Balon Süsleme 2018-03-27T21:18:41+00:00

İstanbul Balon Süsleme 0216 517 0 777

İstanbul Balon Süsleme tutarları en uygun fiyat garantisi ile beraber, İstanbul balon süsleme hizmeti almak için bizi arayınız. İstanbul’da balon süslemesi veren firmamıza güvenebilirsiniz. Ustalaşmış kadromuzla, kaliteli malzemelerimizle, devamlı yanınızdayız.

İstanbul bölgesi Zincir Balon Süsleme, Renkli Balon Süsleme, Fırfırlı Balon Süsleme, Kalp Balon Süsleme, Jumbo Balon, Zeplin Balon, Uçan Balon Hizmeti İçin bizi arayınız.

Zincir Balon fiyatlandırması uygulanacak alanın metresine gore yapılır. Bizlere zincir balon süslemesinin hazır olmasını istediğiniz saati söylemeniz yeterlidir.  İstediğiniz saatte balon süslemeniz in uygulamasını bitirir ve teslim ederiz. Balon süslemelerinde kullanılan balonlar yerli üretim olup kaliteli dekor balonlarıdır.

Baskılı balon: Isterseniz balon süslemesinde logonuzun basılmış olduğu balonlarda kullanılabilir. Çubuklu balon dağıtımı: Logonuzun basılı olduğu balonlar’la reklamınızı yapabilirsiniz. Baskılı balon ve balon çubuklama uygun fiyat için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

[/vc_column_text]

İstanbul Balon Süsleme

İstanbul Balon Süsleme

Tüm organizasyonlarımız da konuklarınıza ikram edebiliceğiniz Pop Corn (Patlamış Mısır) , Pamuk Şeker, Gözleme Standı, Pişmeden Köfte, Pilav, Kahveci Güzeli, Bardak Mısır, Kağıt Helva, Osmanlı Şerbeti, Osmanlı Macunu, Haşlama Mısır, Közde Mısır, Közde Kestane, Simitçi ve Salep benzer biçimde çeşitli ürünlerimiz ve hizmetlerimizle sizler için buradayız..
Çalışan arkadaşlarımız gü

ler yüzlü, hijyenik ve geleneksel bir halde programdan ilkin mekanda bulunur ve lüzumlu tüm planlamayı yaparak sunuma adım atar…

Eski Osmanlı Organizasyon Açılış Organizasyonları, Balon Süsleme, Flama, Çikolata Şelalesi, Çubukta Patates, Doğum Günü Organizasyonları, Düğün, Kına Gecesi, Sünnet Organizasyonlarında ve piknik organizasyonlarında tecrübeli çalışanı ile hizmetinizdedir. Meşhur Kahramanmaraş dondurması, gözleme, haşlanmış mısır, pop corn, közde kestane, közde mısır, közde Türk kahvesi, kumda kahve, langırt oyunları, Osmanlı macunu, nargile, pamuk şeker otomobili, meşhur etli ve tavuklu pilav, sıcak salep ve semaverde çay hizmetleri benzer biçimde birçok servis otomobili ve tecrübeli personeliyle Türkiye geneline hizmet vermektedir. Eski Osmanlı Organizasyon olarak, organizasyon hizmetlerinizde bizlerden data almadan eğlencenizi düzenlemeyiniz. Yılların verdiği tecrübeyi sizlerle paylaşıyoruz.

Balon Süsleme

Balon süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Bilhassa açılış organizasyonlarında balon süsleme yapılması mekanın varlıklı gösterilmesi ve merak uyandırması açısından oldukça önemlidir.Sakarya açılış organizasyonu ekibi olarak 7/24 hizmet veren firmamız çevre illerde başta olmak suretiyle Sakarya’nın en uzak noktalarına dahi süratli bir halde balon süsleme hizmeti vermekteyiz. Kurumunuza uygun renklerde balonları kullanıp mekana çekicilik katıyoruz.Açılışlarda balon süslemenin oldukça mühim bulunduğunu yine vurgulayıp Sakarya açılış organizasyonu ekibine güvenebileceğinizi belirtiyoruz.

Balon Süsleme Çeşitleri

Açılışlarda kullanılan balon süsleme çeşitleri

  • · Zincir balon
  • · Kapı takı
  • · Sütun balon
  • · Fiyonk
  • · Nazar Boncuğu
  • · Papatya Balon
  • · Uçan Balon
  • · File Balon

Seçenekleri istenilen renklerde kullanılır.