Kartal Palyanço Kiralama

Ana sayfa » Kartal Palyanço Kiralama » Kartal Palyanço Kiralama

Kartal Palyanço Kiralama

Kartal Palyanço Kiralama

Kartal Palyanço Kiralama Palyanço, İtalyanca (Pagliaccio) kökenli bir sözcük olup, Türk Dil Kurumuna göre; “Kendisini seyredenleri güldüren ve eğlendiren, acaip kılıklı, yüzü aşırı ve komik biçimde boyalı oyuncu”dur.

İlk görülüşü M.Ö. 1600′lere dayanan Palyançoluk,Kartal Palyanço Kiralama bugün dünyanın birçok yerinde bir sanat dalı olarak algılanmakta olup, eğlence ve çocuk kavramlarıyla birlikte anılmaktadır. Bazı kaynaklara göre 18. yüzyıla kadar saraylarda Palyanço (ya da soytarı) bulundurulması geleneği sürdürülmüştür.

Kartal Palyanço Kiralama

Tel: 0216 517 0 777

GSM: 0553 313 7763

Kartal Palyanço Kiralama

Kartal Palyanço Kiralama

Palyançolar, grotesk görünümüyle kişiliklendirilmiş, komik tipli sanatçılardır. Bunu sağlamak için, renkli ve abartılı peruklar, değişik biçemde makyajlar, olağandışı büyük ayakkabılar ve garip kostümler kullanılır. Kartal Palyanço Kiralama ABD’li sosyolojist Peter Berger, bu konuyla ilgili olarak; “Bu maskaralık ve şaklabanlıkların, din ve sihir gibi, insan topluluğunun bazı derin ihtiyaçlarını yerine getirmesi mantıklı görünüyor.” demektedir. Bu nedenle Palyançoluk, fiziksel performans gerektiren disipliner eğitimin bir parçası olarak kabul edilmektedir. İlk Palyançoluk türlerine Antik Yunan’da, İtalyan Sokak tiyatrosunda (Commedia dell’Arte), Fransız kökenli pandomim ve Japon Kabuki geleneklerinde ve Avrupa’da rastlanmaktadır. Kartal Palyanço Kiralama Türkiye tarihinde de Osmanlı’da padişahı eğlendiren “dalkavuk” vb. kişilikler görülür.
Anadolu yakası Palyanço kiralama hizmetinin bir diğer önemli merkez noktası Kartal ilçemizdir. Kartal ilçesi İstanbul ilinin anadolu yakasında yer alan merkeze uzak fakat gelişmiş ve yerleşim alanı olarak oldukça yoğun bir alandır. Doğum günü organizasyonları konusunda yoğun talebin yaşandığı ilçede beş profesyonel animatör ile hizmet vermekteyiz.

Kartal ilçesi son zamanlarda yeni konut projeleri ile kendinden oldukça söz ettirmektedir.Modern yapılaşmanın hız kazandığı ilçe anadolu yakasının yerleşim merkezidir. Kartal Palyanço kiralama hizmeti de bizim için bu nedenle önemli. En kaliteli ve en ucuz Palyanço hizmeti vermek için sizlere farklı eğlence seçenekleri sunan dahi organizasyon konusunda uzman animatörler ile çalışmaktadır.En güzel günleriniz bizimle daha eğlenceli . Palyanço kiralama hizmetimizden faydalanmak için bizleri aramanız yeterlidir.Aklınızdan geçen eğlence organizasyonunuzu birlikte daha eğlenceli hale getireceğimizden emin olabilirsiniz.

Genel olarak çalışma alanları sirkler olan Palyançolar, bunun dışında sokaklarda, özel toplantılar, davetler, eğlence ve parti vb. oluşumlarda, şirket tanıtımlarında etkinlik gösterirler. İtalya’da “Arlecchino” (Harlequin) karakteri, Kartal Palyanço Kiralama aşk nedeniyle başı dertten kurtulmayan bir uşak rolüyle ün kazanmıştır. İngilterede William Kempe ve Robert Armin ile belirginleşen Palyançoluk sanatı, Almanya ve Fransa’da farklı şekillerde belirginleşmişse de (Fransa’da kaba ve budala Pedrelino gibi), genel olarak biçimsel değişiklik göstermemiştir. İngiltere’de doğarak ünlenen “Şarlo” tiplemesinin ünlü oyuncusu Charlie Chaplin ise, önce Avrupa’ya, sonra da dünyaya yayılan ünüyle unutulmaz bir karakter oluşturmuştur.

Dayak yemek, düşmek, ıslanmak, şaşırmak, komik hareketler Kartal Palyanço Kiralama yapmak Palyançoların doğasında vardır, sıradan olaylardır. Gösterileri genellikle 5-10 dakika sürer. Sirklerde ise ara gösteriler için 1-3 dakika süreyle geçiş otunları sergilerler.

By | 2016-11-26T09:35:57+00:00 Kasım 26th, 2016|Kartal Palyaço Kiralama, Kartal Palyanço Kiralama|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment