PATLAMIŞ MISIR (POPCORN) ARABASI KİRALAMA

Ana sayfa » PATLAMIŞ MISIR (POPCORN) ARABASI KİRALAMA

PATLAMIŞ MISIR ARABASI KİRALAMA

HEMEN FİYAT TEKLİFİ

TEL: 0216 517 0 777

GSM: 0553 313 7763

Patlamış Mısır Arabası Kiralama 30TL den başlayan fiyatarla patlamış mısır arabası kiralayabilirsiniz. – Popcorn Arabası Kiralama

Patlamış mısır kiralama için araba aksesuarlı seçim ve masa üstü özel setler de bulunmaktadır. Sizler tercihlerinizi yapın bizler yerine getirelim. Patlamış mısır kiralama firmamızdan hizmet için randevunuzu almanız gerekmektedir. Patlamış mısır kiralama servis elemanları gününde ve zamanında organizasyonunuz içindeki yerini alacaktır. Patlamış Mısırcı Arabasını istediğiniz mekanda yer alması için ekstradan kargo ve nakliye ücreti de edemeyeceksiniz.

Patlamış mısır kiralama servisindeki araçlar yaklaşık bir buçuk metre kadar bir alan kaplamaktadır. Set üstü olarak geçen stantlar ise masa üzerinde servis edilebilmektedir. Patlamış mısır kiralamada iş yeri ve dükkan açılışlarında yararlanmak istiyorsanız, dağıtım kutularına firmanızın logosunu veya adını da yazdırabilirsiniz. Bu reklam çalışması da Patlamış mısır kiralama firmamız bünyesinde hazırlanmaktadır.

 

Etkinlik ve organizasyonlarınız patlamış mısır, popcorn dağıtımı ile daha neşeli bir hal alıyor.
Popcorn yani patlamış mısır arabası: Popcorn makinesi ile elde edilen patlamış mısırlar popcorn kutularına doldurulup, çocuk ve yetişkin isteyen herkese kostümlü elemanımız tarafından ikram edilmektedir.

Popcorn Arabası yaklaşık olarak 50 Kg ağırlığında olup 1,5 metrekare alan kaplamaktadır. Popcorn makinesi kiralama hizmeti alan müşterilerimizın kiraladığı mekanına ücetsiz nakliye hizmetimiz mevcuttur.