Ramazan Organizasyonları

Ana sayfa » Ramazan Organizasyonları
Ramazan Organizasyonları 2018-03-27T21:31:10+00:00

11 ayın sultanı Ramazan Ayı’nı çok farklı bir şekilde kutlamak, 3 günlük Ramazan Bayramı coşkusunu 33 gün yaşamak mümkün.

Farklı animasyon hizmetlerimiz, zengin iftar yemeği seçeneklerimiz Ramazan Ayı’nı her zamankinden daha farklı kılacaktır.

Dilediğiniz mekanda Ramazan eğlenceleri organize ediyoruz.

Balon süslemeleri, tül süslemeleri, semazen gösterisi, Yeniçeriler, perde Hacivat-Karagöz, canlı Hacivat-Karagöz, Katibim, Hürrem Sultan, padişah, Nasreddin Hoca, patlamış mısır, Osmanlı macunu, pamuk şekerci, sihirbaz, jonglör, semazen, baloncu, ses sistemi, ateşbaz, tahta bacak, meddah, DJ, garson temini, sahne ve kürsü kurulumu, ışıklandırma hizmetleri sunulmaktadır.

Eski Ramazanlar’ı bizler de yaşamak, çocuklarımızın da yaşamasını sağlayarak geleceğe güzel anılar bırakmalarını istiyoruz. Geleneklerimizin tümünü tekrar yaşatmak, anımsatmak için hizmet veriyoruz.

Bizlerin ve çocuklarımızın heyecan içinde beklediği bu özel ayı hakettiği gibi yaşamak ve yaşatmak, sizlere hatırlatmak gayesiyle ve geleneklerimize saygıyla her Ramazanımızı birlikte yaşayalım.

Dahi Organizasyon tecrübeli ve eğlenceli kadrosuyla sizleri bu ortak noktada buluşturan özel zamanlarda tecrübesini kullanarak profesyonel ses, sahne ve ışık sistemleri ve sanatçı kadrosu ile kulaklarınıza; günün konseptine uygun süsleme ile gözlerinize hitap ederek sizlere unutulmaz bir gün yaşatır.

Dahi Organizasyon’u arayarak semazen, Osmanlı şerbetçisi, kahveci güzeli, pamuk şeker, patlamış mısır, osmanlı macunu, kağıt helva, elma şekeri,  fasıl ekibi, müzik grupları, meddah, tahta bacak, kukla tiyatrosu, ses ve ışık sistemleri, çadır kiralama, Hacivat -Karagöz, animatör ve palyaço gibi bir çok konuda bilgi alabilir ve organizasyon planlaması hakkında danışabilirsiniz.

Ramazan şenlikleri çocuk ya da yetişkin herkesin birlikte eğlendiği en önemli organizasyonlardandır. Özellikle çocuklara yönelik düzenlenen bu tür şenlikler sayesinde, böyle bir günü herkes renkli ve eğlenceli bir şekilde hatırlayacaktır.

Birbirinden ilginç animasyon ve oyunlar eşliğinde masal dünyası karakterleri ve palyaçolar çocuklarla danslar eder ve müzikler eşliğinde çocuklara özel yarışmalar düzenler, hokkabaz ve sihirbazlar onları şaşırtırlar.

Geleneksel kostümlü ilgililer herkese balonlar, pamuk şekerler, kağıt helvalar, patlamış mısır, Osmanlı macunu ve şerbetleri, elma şekerleri dağıtır, insanların anılarına heyecan katar.

Ramazan Organizasyonu ve şenliklerinizde sunucu animatörümüz tarafından yarışmalar ve eğlence aktiviteleri düzenlenmektedir. Ayrıca Aşuk ile Maşuk, Hacivat ile Karagöz, kukla tiyatrosu, sihirbaz, semazen gibi hizmetimizden de yararlanabiliriniz.

Dahi Organizasyon sizlere müzik ve ses sistemlerinde kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla hizmet etmektedir.

Dahi Organizasyon ayrıcalığıyla özel davetlerinizde sizler de birer misafir gibi rahat olmak, herhangi bir şeyin telaşını yaşamamak istiyorsanız bize ulaşın.

Hayalinizdeki gibi kusursuz Ramazan şenliklerini size yaşatmak için her şeyin profesyonel bir takım çalışması içerisinde gerçekleştirilmesi gereğinin bilincinde olan Dahi Organizasyon, festival alanınızı masa ve sandalyelerle, balon ve tüllerle renklendirip, kulaklarınıza hitap etmek için de profesyonel ses sistemleri eşliğinde gerek dj gerek sanatçı temini ile bu ortamı pekiştiriyor. İkramları yapacak olan titiz ve nazik servis elemanları ve garsonları ile de eğlencenizi kusursuzlaştırıyor.

Sizler için yapabileceklerimiz ;

– Hacivat ile karagöz
– Aşuk ile Maşuk
– Fasıl Ekibi

– Sihirbaz Gösterisi
– Robot adam Dans Show
– Çocuk Tiyatrosu
– Palyaço Kiralama

– Meddah Takımı
– Tahta Bacak
– Müzik Ekibi
– Semazen Gösterisi
– Kukla Tiyatrosu
– Kahveci Güzeli
– Balon Süsleme
– Ses Sistemi Kiralama
– Işık Sistemi Temini
– Sunucu Animatör
– Pamuk Şekerci Arabası
– Popcorn Arabası Kiralama
– Şerbetçi – Limonatacı Temini
– Macuncu
– Gözlemeci
– Çadır Kiralama
– Masa Sandalye Kiralama
– Mekan Süslemesi
– Fotoğraf Çekimi