Açılış Organizasyonu İstanbul – 0212 517 0777

Ana sayfa » acilis » Açılış Organizasyonu İstanbul – 0212 517 0777

Açılış Organizasyonu İstanbul – 0212 517 0777

Açılış Organizasyonu İstanbul  olarak sizlerin her türlü açılış organizasyonlarında yanınızdayız. Nufüsun en kalabalık olduğu istanbul da günlük ihtiyaçlarımızı karşılamak için her geçen bizlere hizmet sunmak için mağazaların en önemli günleri Açılış Organizayonlarıdır. Açılış Organizasyonları ne kadar görkemli ve güzel olursa Mağazamızın yada iş yerimizin tanıtımı bir o kadar çok kişiye ulaşır ve tanıtımımız o kadar etkili olur.

Açılış Organizasyonu İstanbul – 0212 517 0777

Açılış Organizasyonu İstanbul

Açılış Organizasyonu İstanbul

İşte bu noktada 2000 yılından beri sizlere kalitesinden vazgeçmeden ve her geçen gün genişleyen hizmet ağı ile profesyonel deneyimli kadrosu ile Açılış Organizasyonu İstanbul olarak hizmet veriyoruz. Biribirinde zengin paketlerimiz ile Açılış organizasyonu İstanbul her bütçeye uygun olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Açılış organizasyonlarının en önemli etaplarında biri süslemedir. Balon süsleme servislerimiz sizlerin logo ve renklerinde dizayn edilmiş olarak mağazanızı gelin gibi süslemekteyiz. Yine profesyonel gelişmiş ses sistemlerimizi mağazanıza kurmaktayız. Temiz Kostümlü palyaçolarımız ve Karakterlerimiz ile mağaza önünde resim çekilen insanlar da bu resimleri paylaştıklarında reklamınızın bir parçası olurlar. Bu da size güzel geri dönüşler sağlıyabilir. Parakende satış yapan mağzaların düzenlediği büyük açılış organizasyonu ile büyük satışlar yaptığı bilinmektedir.

Açılış Organizasyonu İstanbul – 0212 517 0777

Açılış organizasyonlarınızda sizlere  Tül süsleme ve kumaş süsleme, bayrak süsleme, balon süsleme , Açılış kokteylleri için servis elemanları, birbirinden leziz ikramlar, servis elemanları ve kokteyl ekipmanları, Logo baskılı balon dağıtımı, Tanıtım elemanları, Kostümlü elemanlar, Ses sistemi DJ ve anons hizmeti, Pamuk şekeri, pop corn (patlamış mısır), Osmanlı macunu, Osmanlı şerbetçisi, Palyaço, tahtabacak (uzun bacaklı adam), şişme palyaço, maskot ürünler, kostümlü karakterler, flytube, İşyeri ve mağaza açılışları ve kutlama organizasyonları için fonksiyonel kokteyl masaları kiralama ve süsleme hizmeti. Bistro masalar, Açılış ve kutlama organizasyonları için konfeti yağmuru, Açılış organizasyonları için kokteyl organizasyonu, kokteyl ikramları, kokteyl catering hizmetleri ve servis elemanları gibi zengin bir hizmet ağı sunmaktayız.

Sizlerde açılışlarınızı unutulmaz ve canlı kılmak istiyorsanı hemen Açılış Organizasyonu İstanbul olarak bize ulaşınız. Anadolu ve Avrupa Yakasının yıllarıdır en çok tercih edilen firması olan Açılış Organizasyonu İstanbul sizlere bir telefon yakındır. Paketlerimizi inceleyerek dilediğiniz paket hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

By |2017-06-12T08:48:29+00:00Haziran 12th, 2017|Açılış Organizasyonu İstanbul|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment