Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır – 0216 517 0 777

Ana sayfa » acilis » Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır – 0216 517 0 777

Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır – 0216 517 0 777

Yeni açılan bir mağazanın en önemli sorunu Açılış organizasyonlarıdır. Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır  ve Neler yapılır ? Açılış organizasyonu, televizyonda izlediğiniz reklamlardan farksızdır.  Davet ettiğiniz müsafirlerinizi ve yoldan geçmekte olan potansiyel müşterilerinizi etkilemeli, akılda kalıcılığı arttırmalıdır. Bunun için hem görsel, hemde işitsel olarak kullanacağınız yöntemler ileride size yapılacak geri dönüşleri arttırmaktadır. Tanıtım amacı ile yapılan bu etkiliğin etkileri kısa vadede ve uzun vadede olmak üzere iki biçimde görülür.

Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır Neler Yapılır?

Açılış Organizasyoncusu olarak bu sayfamızda bazı sorularınıza yanıtlar arayacağız.

Açılışınızda Dikkat Çekin

Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır

Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır

Açılış organizasyonunda süslemenin dikkat çekici olması önemlidir. Bu bir market açılışı, alışveriş merkezi açılışı, iş yeri açılışı veya mağaza açılışı olabilir. Açılış süslemeleri ne kadar dikkat çekici olursa insanların o kadar ilgisini çekecektir. Açılış süslemeleri için en çok kullanılan ürün balondur. Rengârenk balon süslemeleri ilgi çekmektedir. Hem hoş bir görüntü hem de güzel bir süslemeye olanak sağlayan balonlar birçok açılışta tercih edilmektedir.

Açılış Günü Belirleyin
Açılış organizasyonunu yapacağınız günü iyi seçin. Hedef kitlenin programları bakımından en uygun gün olsun. Hafta sonları yapılan açılış organizasyonları en az katılımla sonuçlanır.

Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır

  • Açılış animasyon karakterler palyaço, pamuk prenses, sünger bob, mickey mause, mini mause, korsan palyaço
  • Açılış yiyecekler pamuk şeker, patlamış mısır, Osmanlı macunu, Maraş dondurması, şerbetçi ve sokak satıcıları
  • Açılış Kokteyl Bistro masası kiralama kuru pastalar, kanepeler, tatlılar ve tuzluların servisi için
  • Açılış garson servis elemanları
  • Açılış Catering Hizmeti
  • Açılış Ses Sistemi

Açılış şişme dev maskot (palyaço) mağazanızın tanıtımı için dikkat çekici bir animasyon gösterisi

Açılış Organizasyonlarında daha buna benzer bir çok etkinlikler bulunmaktadır. Açılış organizasyon süslemelerinde palyaço, sihirbaz kiralama, kukla gösterileri, dansçılar, ateşbaz gösterileri, broşür dağıtımı, firma baskılı balon dağıtımı, balon süsleme ve bayrak süslemeleri, kokteyl masaları, kumaş süslemeleri,  ve buna benzer diğer ekipman ve süslemeler açılış organizasyonlarında kullanılmaktadır.Açılış Organizasyonlarınızda Firmamızda fiyat almadan karar vermeyin. En uygun fiyatlara açılış organizasyon şirketi olarak hizmetinizdeyiz. Antalya Açılış organizasyonu fiyatları için firmamızla iletişime geçiniz.

AÇILIŞINIZDA BASKILI BALON YAPTIRIN FİRMANIZI ETKİLİ TANITIN SESİNİZİ DUYURUN.

By |2017-06-13T07:29:53+00:00Haziran 13th, 2017|Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment