Açılış ve Tanıtım Organizasyon

Ana sayfa » Açılış ve Tanıtım Organizasyon
Açılış ve Tanıtım Organizasyon2018-03-27T21:02:21+00:00

Açılış ve Tanıtım Organizasyon etkinlikleri ile satışlarınız artarken; markanız, insanların hafızalarında unutulmamak üzere yerini alsın.

Tanıtımınızı Dahi’ce gerçekleştirelim.

Açılış organizasyonunuzu gerçekleştirerek müşteri portföyünüzü arttıracak ve mevcut muhitinizde iş sahanızı genişleteceksiniz.

Açılış organizasyonunuzda mekanınız balonlarla, tüllerle, jelatin süslerle süslensin, size özel afişlerle donansın. Gökyüzünden balonlar yağsın.

Güçlü ses sistemimizde DJ’imizin yönetiminde eğlenceli ve popüler müzikler çalınırken, insanların ritme ayak uydurduklarına şahit olacaksınız.

Açılış ve Tanıtım Organizasyon İşletmenizin açılışında, kuruluş yıl dönümlerinde, satışlarınızı arttırmak istediğinizde, kurumsal kimliğinizi pekiştirmek istediğinizde tüm hizmetlerimizle yanınızdayız.

İş yeri açılışı sizin en mutlu ve en zor gününüz. Bu mutlu gününüzde yanınızda olmak, mutluluğunuzu ve zorluklarınızı paylaşmak bizim için büyük bir keyif.

Açılış organizasyonunuz bizimle bir gösteriye dönüşsün. Balon süslemeleri yapılsın, arzu ederseniz animatör arkadaşlarımız müşterilerinizi mekanınıza davet etsin, hosteslerimiz davetlilere servis yapsın, ses sistemimizle sizi duymayan kalmasın.

İlk gününüz en karlı gününüz olsun..

Açılış ve Tanıtım Organizasyon; animatörler dikkat çekici kostümlerle (palyaço, Batman, Örümcek Adam, Kızıldereli, Külhanbeyi, Yeniçeri,Peri Kızı, Prenses, Hacivat-Karagöz…) misafirlerinize ve çevredekilere hoş anlar yaşatacak.
Animatörlerimiz sosis balon ve sizin logo baskılı balonlarınızı, promosyon ürünlerinizi, broşürlerinizi dağıtsın.

Açılış organizasyonunuzda şişme maskotlar çok uzak mesafelerden görünsün ve dikkat çeksin.

Açılış organizasyonunuzda tahta bacakları görmek için gözler gökyüzüne çevrilsin.

Açılış organizasyonunuzda Osmanlı satıcıları, çevredekilere nostaljik anlar yaşatsın. Patlamış mısır, kağıt helva, pamuk şeker ve osmanlı macunu dağıtsın.

Açılış ve Tanıtım Organizasyon günü kocaman bir dinazor mekanınızın önüne gelse ve oluşan büyük kalabalıklara, anonslar yaparak arkadaşımız sürekli firmanızın reklamınızın reklamını yapsa!

Açılış organizasyonunuzda havai fişek gösterisi sunalım, Mehteran takımımız iş yerinizin önünde konser versin ve böylece binlerce insanın dikkatini çekmenizi sağlasın.

Açılış organizasyonunuz profesyonel ekip ve ekipmanlarca çekilen fotoğraf ve video kaydı ile ölümsüzleşsin.

Dilerseniz alana adet sınırlaması olmaksızın masa, sandalye ve kürsü yerleştirilsin, süslemeleri yapılsın.

Açılış video klibiniz hazırlansın ve tüm sosyal ortamlarda paylaşılsın.

Dileyin yeter…
Açılış  ve Tanıtım Organizasyon Kampanyaları
Açılış ve Tanıtım Organizasyon Fotoğrafları
Açılış ve Tanıtım Organizasyon Videoları