Balon Süsleme İşi

Ana sayfa » balon süsleme » Balon Süsleme İşi

Balon Süsleme İşi

Balon Süsleme İşi

Balon Süsleme İşi ile etkinlikleriniz rengarenk olacak!

Balon Süsleme İşi geçmişten günümüze her zaman revaçtaydı. Nasıl revaçta olmasın ki? Sevdiklerimizle bir araya gelmek özel günlerimizde daha fazla anlam kazanır. Hele de ömrümüzde bir kez olan bir etkinlikse her ayrıntının göze hoş gelmesini temenni ederiz. Böyle anlarda; duvarda,masada yahut uçuşurken gördüğümüz balonlar biz yetişkinleri gülümsettiği kadar minik konuklarımızı da son derece mutlu etmektedir. Çocukların coşkuyla koşuşmaları,kahkahaları günün ardından aklımızda kalan en tatlı anılardır.

Balon Süsleme İşi

Balon Süsleme İşi

Peki balon süslemeyi, tüm aparatları ve dekorasyonuyla profesyonel bir ekibin sizin için üstlenmesine ne dersiniz? Ya da etkinlik bitiminde sanatçılarımızın balonları minik katılımcılarımıza dağıtmasını? Paletimizden istediğiniz renklerdeki ve şekillerdeki balonları seçerek organizasyonumuzun özel bir parçası olmayı? Ve tüm bunları son derece uygun fiyatlarla bütçenizi zorlamadan yapmayı?

Cevabınız “Evet!” ise sektörünün öncü kuruluşlarından olan firmamız Dahi Organizasyon tüm balon süsleme sanatçılarıyla yanınızda olacak. Açılışlarınız, düğünleriniz, nişanlarınız, okul etkinlikleriniz, kutlamalarınız, doğum günleriniz gibi sevinçlerinizi paylaştığımız özel anlarınızda, tercihleriniz doğrultusunda seçeneklerimizi keyifle inceleyeceksiniz.

İstanbul Balon Süsleme Fiyatları

Balon süsleme paketlerimize ek olarak, masa kiralama, sandalye kiralama hizmetlerimiz ile etkinliğin yapılacağı alanda konuklarınızı ağırlayacak yer sıkıntısına düşmezsiniz. Dahi Organizasyon, neşeli ve öğretici palyaçolarıyla çocuklarınızı eğlendir iken. Siz rengarenk sandalyeleriniz de konuklarınız ile süslerle donatılmış masanızda bol bol sohbet edersiniz.
Temel prensiplerimiz görselliğin ve sunumun yanında hız ve elimizde olmayan bir aksilikte anında müdahale etmektir. Organizasyonumuzda en küçük bir hataya yer yoktur. Ve Balon Süsleme İşi ile sizler etkinliklerinizi daha ön plana çıkarabilir dikkat çekebilirsiniz.

 

Eğer kendi organizasyonunuzu kendiniz yapmak isterseniz, size aparat, ekipman, balon gibi malzemeleri de sağlarız. Böylece etkinliğinizi daha da hesaplı hale getirirsiniz. Ürünlerimizin hesaplı olması bir tehlike arz etmez. Çocuklarınızın bulunduğu organizasyonlarda gönül rahatlığıyla malzemelerimizi kullanabilirsiniz. Süslemede kullandığımız balonlar yanıcı, parlayıcı, patlayıcı gaz yahut madde bileşenleri içermez. Tamamı birinci sınıf kalite ile üretilmiştir.

 

Firmamız için maddi kazançtan ziyade güvenliğiniz,sağlığınız, kaliteli hizmete ulaşmanız ve bu doğrultudaki memnuniyetiniz ön plandadır. Mutluluğunuz ve yüzünüzde aydınlanan bir gülümseme Dahi Organizasyon üyeleri için en büyük ödüldür. Firmamız ticari bir kuruluş olsa da dost kazanmaya önem vermektedir.

Paketlerimiz,indirimlerimiz,kampanyalarımız ve iletişim için sizleri internet sitemizi incelemeye davet ediyoruz. Balon süsleme ve Balon Süsleme İşi hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

By |2018-03-12T16:45:19+00:00Mart 12th, 2018|Balon Süsleme|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment