İstanbul Balon Süsleme

Ana sayfa » İstanbul Balon Süsleme
İstanbul Balon Süsleme2018-08-08T15:37:46+00:00

İstanbul Balon Süsleme 0216 517 0 777

İstanbul Balon Süsleme tutarları en uygun fiyat garantisi ile beraber, İstanbul balon süsleme hizmeti almak için bizi arayınız. İstanbul’da balon süslemesi veren firmamıza güvenebilirsiniz. Ustalaşmış kadromuzla, kaliteli malzemelerimizle, devamlı yanınızdayız.

İstanbul bölgesi Zincir Balon Süsleme, Renkli Balon Süsleme, Fırfırlı Balon Süsleme, Kalp Balon Süsleme, Jumbo Balon, Zeplin Balon, Uçan Balon Hizmeti İçin bizi arayınız.

Zincir Balon fiyatlandırması uygulanacak alanın metresine gore yapılır. Bizlere zincir balon süslemesinin hazır olmasını istediğiniz saati söylemeniz yeterlidir.  İstediğiniz saatte balon süslemeniz in uygulamasını bitirir ve teslim ederiz. Balon süslemelerinde kullanılan balonlar yerli üretim olup kaliteli dekor balonlarıdır.

Baskılı balon: Isterseniz balon süslemesinde logonuzun basılmış olduğu balonlarda kullanılabilir. Çubuklu balon dağıtımı: Logonuzun basılı olduğu balonlar’la reklamınızı yapabilirsiniz. Baskılı balon ve balon çubuklama uygun fiyat için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul Balon Süsleme

İstanbul Balon Süsleme

Tüm organizasyonlarımız da konuklarınıza ikram edebiliceğiniz Pop Corn (Patlamış Mısır) , Pamuk Şeker, Gözleme Standı, Pişmeden Köfte, Pilav, Kahveci Güzeli, Bardak Mısır, Kağıt Helva, Osmanlı Şerbeti, Osmanlı Macunu, Haşlama Mısır, Közde Mısır, Közde Kestane, Simitçi ve Salep benzer biçimde çeşitli ürünlerimiz ve hizmetlerimizle sizler için buradayız..
Çalışan arkadaşlarımız gü

ler yüzlü, hijyenik ve geleneksel bir halde programdan ilkin mekanda bulunur ve lüzumlu tüm planlamayı yaparak sunuma adım atar…

Eski Osmanlı Organizasyon Açılış Organizasyonları, Balon Süsleme, Flama, Çikolata Şelalesi, Çubukta Patates, Doğum Günü Organizasyonları, Düğün, Kına Gecesi, Sünnet Organizasyonlarında ve piknik organizasyonlarında tecrübeli çalışanı ile hizmetinizdedir. Meşhur Kahramanmaraş dondurması, gözleme, haşlanmış mısır, pop corn, közde kestane, közde mısır, közde Türk kahvesi, kumda kahve, langırt oyunları, Osmanlı macunu, nargile, pamuk şeker otomobili, meşhur etli ve tavuklu pilav, sıcak salep ve semaverde çay hizmetleri benzer biçimde birçok servis otomobili ve tecrübeli personeliyle Türkiye geneline hizmet vermektedir. Eski Osmanlı Organizasyon olarak, organizasyon hizmetlerinizde bizlerden data almadan eğlencenizi düzenlemeyiniz. Yılların verdiği tecrübeyi sizlerle paylaşıyoruz.

Balon Süsleme

Balon süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Bilhassa açılış organizasyonlarında balon süsleme yapılması mekanın varlıklı gösterilmesi ve merak uyandırması açısından oldukça önemlidir.Sakarya açılış organizasyonu ekibi olarak 7/24 hizmet veren firmamız çevre illerde başta olmak suretiyle Sakarya’nın en uzak noktalarına dahi süratli bir halde balon süsleme hizmeti vermekteyiz. Kurumunuza uygun renklerde balonları kullanıp mekana çekicilik katıyoruz.Açılışlarda balon süslemenin oldukça mühim bulunduğunu yine vurgulayıp Sakarya açılış organizasyonu ekibine güvenebileceğinizi belirtiyoruz.

Balon Süsleme Çeşitleri

Açılışlarda kullanılan balon süsleme çeşitleri

 • · Zincir balon
 • · Kapı takı
 • · Sütun balon
 • · Fiyonk
 • · Nazar Boncuğu
 • · Papatya Balon
 • · Uçan Balon
 • · File Balon

Seçenekleri istenilen renklerde kullanılır.

İstanbul Balon Süsleme ile ilgili bu sayfamızda farklı farklı balon süsleme örneklerine yer verdik. Balon süsleme işleminde kullanılan Lateks balonların birbirinden farklı boyutları vardır. Ve bu lateks balonlar ile balon süsleme işleminde birbirinden çok farklı orjinal görüntüler ortaya çıkarmak mümkündür. Ortaya çıkan tasarımlar sizlerin ve konuklarınızın hayal gücünü zorlayabilir.

Bilindiği bizler Dahi Organizasyon olarak açılışların ve organizasyonların vazgeçilmezi olan balon süsleme işlemini en iyi şekilde yapmak için elimizden geleni yapmaktayız. Farklı boyutlara ve renklere sahip balonlar ile ve yardımcı malzemeler sayesinde birbirinden güzel balon süsleme işlemleri ortaya çıkarmaktayız. Buna bir örnek vermek gerekir ise Zincir Balon Süsleme ile açılışlarınız daha görkemli olabilir.

İstanbul balon süsleme

İstanbul balon süsleme

Bunun dışında balon süsleme işleminde farklı balon tarzları ile farklı süslemeler yapmak gayet mümkün olabiliyor. Örneğin dekorasyon balonları ile balondan papatya yapımı, çiçek yapımı, harf, kalp ve hayvan şekilleri yapmak gayet mümkün. Balon süsleme işleminde bizim ile çalışan profesyonel balon süsleme sanatçılarımız ile harika balon süsleme şekilleri ortaya çıkmakta. Bu balon süsleme şekillerini sizler de evlerinizde deneyebilir öğretici videolar izleyebilirsiniz. Bunun dışında İstanbul Balon Süsleme işlemi için firmamıza başvurabilirsiniz.

Firmamız ile yaptığınız görüşmelerde isterseniz kafanızda ki balon süsleme şekillerini bizlere söyleyebilirsiniz. İsteseniz profesyonel balon süsleme tasarımcılarımız ile ortak kararlar verebilirsiniz ve hayalinizdeki balon süsleme hizmetine ulaşabilirsiniz.

Balon Süsleme Şekilleri – Dahi Organizasyon

Dediğimiz gibi bu balon süsleme işlemini sizlerde evlerinizde yapabilirsiniz. Örneğin küçük bir doğum günü organizasyonu için sizlerde evlerinizde kendi imkanlarınız ile balon süsleme yapabilirsiniz. Size evde balon süsleme işlemi içinde bir kaç ufak tüyo verebiliriz. Öncelikle balon süsleme işleminin temeli şişirilen balon bağlamaktan geçer. Ve bunun için biz hiç bir şekilde ip veya bant gibi materyalleri tercih ve tavsiye etmiyoruz. Şişirilen bir balon en sağlıklı şekilde boğaz bölümünden bağlanır. Balon süsleme ve şişirme işleminde ip veya rafya sadece zincir balon süsleme gibi bir kaç balonun birbirine bağlanması gerektiği durumlarda kullanılır.

Bunun dışında balon süsleme işleminde balonların yanında kumaş tül gibi yardımcı malzemeler de kullanılabilir. Bu sayede balon süsleme işlemi daha çok göze hitap eder hale gelir. Bunun için balon süsleme fikirleri almak istiyorsanız internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Evde balon süsleme yapar iken daha mantıklı seçimler ile işlemlerini kolay hale getirebilirsiniz. Dahi Organizasyon olarak biz İstanbul balon süsleme ve evde yapılan balon süsleme işlemlerinde baskılı balonları tercih etmekteyiz. Bu sayede yapılan işin kalitesi artar iken maliyeti de azalmakta. Bu baskılı balonlar ile balon süsleme yapar iken ortamı daha renkli ve göz alıcı hale getirebilirsiniz.

Balon Süsleme Hizmeti

Balon süsleme hizmeti esnasında dikkat edilmesi gereken bir hususta hangi tarz balon kullanılacağı. Örneğin dış ortamlar için yapılan bir balon süsleme işleminde daha sağlam bir balon kullanarak balon süsleme işleminin dayanma süresini arttırmış oluruz. Sizlerde bu ve bunu gibi dayanıklı sağlam balonlar arıyorsanız internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.  Bu dış mekanlarda yapılan balon süsleme işlemlerinde balonların dayanma süreleri vardır. Ve bu süre ortalama bir yada iki gündür. Tabi bunda kullanılan balonun sağlamlığı hava şartları ve kullanılan balonun yüzey rengi de önem arz etmektedir.

Balon süsleme

Balon süsleme

Balon süsleme işlemi dış mekanda yapılabileceği gibi iç mekanda da yapılabilir.  İç mekanlarda yapılan balon süslemenin dayanma süresi ise yedi ile on gün arasındadır. Bunda da iç mekanın sıcaklığının sabit olması balonlara temasın gerçekleşmemesi gibi faktörler balon süsleme işleminin dayanma süresini arttıracaktır.

Balon süsleme işlemi sadece düğünlerde veya doğum günlerinde gerçekleşen bir olay değildir. Sevgililer günü anneler günü babalar günü pek çok özel günde bile balon süsleme işlemi yapılabilir Bu tarz günler içinde balon süsleme yapmak için veya yaptırmak için firmamızdan teklif alabilirsiniz.

Balon Süsleme İşleminde Kullanılacak Balonlar

Dahi Organizasyon olarak biz İstanbul balon süsleme ve diğer balon süsleme hizmetlerimizde 12″ ölçüsünde 4 gramlık dış mekan balonları kullanmaktayız. Veya aynı ölçüye sahip 3,2 gramlık iç mekan balonları kullanmaktayız. Bunun haricinde balon süsleme işleminde kullanıla diğer balonlar şu şekildedir.

 • 5” Dekorasyon balonları
 • 8″ Dekorasyon balonları
 • 12″ Dış mekan dekorasyon balonları
 • 12″ Metalik balonlar
 • 12″ iç mekan dekorasyon balonları
 • 27″ -30″ – 36″ jumbo dekorasyon balonları

Balon süsleme işleminde yapılan diğer bir balon süsleme tarzı da harf balon süslemedir. Harf balon süsleme işleminde genelde 5″ lik balonlar kullanılmaktadır. Bu balonlar ile yapılan Harf balon süslemeyi istediğiniz her yere asabilirsiniz. Eğer bunun dışında imkan olmadığı için daha büyük ölçüde balonlar ile harf balon süsleme yapılacak ise olabildiğince az şişirilmelidir. Yoksa görüntü olumsuz yönde etkilenecektir.

Zincir balon süsleme

Zincir balon süsleme

Ama bunun ile birlikte balon süsleme işleminde farklı boyutlara sahip balonlar kullanıldığında asimetrik bir görüntü ortaya çıkacağı için daha iyi bir balon süsleme görüntüsü ortaya çıkacaktır. Bunun dışında bu balonlar ile harf yerine rakam yapılarak da balon süsleme işlemi yapılabilir.

Sizlerde bunun dışında yardımcı malzemeler kullanarak da balon süsleme işlemi yapmaktayız. Örneğin balon süsleme hizmetimizde tül kullanarak da hizmet vermekteyiz. Bu şu şekilde yapmaktayız; farklı renklerdeki tülleri helyum gazı  kullanılarak şişirilen uçan balonların etrafına sararak çok farklı bir görüntü elde etmekteyiz. Bu balon süsleme işlemimiz genelde düğünlerde tercih edilmektedir.

Sizlerde balon süsleme ve İstanbul balon süsleme hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.