Kına Organizasyonu

Ana sayfa » Kına Organizasyonu
Kına Organizasyonu2017-06-16T10:37:48+00:00

Kına Organizasyonu

Kına Organizasyonu kına gecesi dekorları ve eşşiz güzellikte kına gecesi müzikleri ile birlikte dahi organizasyon ile kutlanır.

Kına gecesi ekibimiz ile size özel tasarımlar, kaftanlar, süsleme seçenekleri ve kına gecesi dekorları ile misafirlerinize özel ve hatıralara kazınacak bir kına gecesi yaşatmak için hizmet veriyoruz.Zarif tasarımlar, kına tahtı, kına malzemeleri ve kına ekibimizin dans gösterileri ile misafirleriniz ile birlikte kına gecenizde doyasıya eğlenin, hem mutluluğunuzu hem heyecanınızı paylaşın ve düğün günü öncesi bu özel gecede misafirlerinize unutulmaz bir kına gecesi yaşatın.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ

Tel: 0216 517 0 777

GSM: 0553 313 7763

Sürprizler ve size özel kına gecesi konsept tasarım seçenekleri ile hayatınızda tek sefer yaşanacak bu özel geceyi kusursuzlaştımak için tecrübeli kadromuz ile hizmet veriyoruz.

Kına Organizasyonu

Kına Organizasyonu

Kına gecesi ekibimiz; yöresel ve oryantal dans gösterileri, gelin çıkışı, süsleme, karşılama, konuklara kına yakımı, lokum ve şerbet dağıtımından damadın karşılanmasına kadar tüm ayrıntılarla ilgilenmekte, Kına Organizasyonu kına gecesi adetlerinin yerine getirilmesi ve kına gecenizin unutulmaz ve keyifli bir şekilde sürmesi için hizmet vermektedir.

Kına gecesi hazırlıkları yapıyorsanız ve bunu kendi başınıza değil de profesyonel organizasyon firmaların yapmasını istiyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Hilal Organizasyon olarak yıllarında vermiş olduğu deneyim sayesinde müşterilerimiz için en iyi Kına organizasyonu düzenliyoruz. İslami şartlara uygun olarak düzenlenen kına gecesi organizasyonlarında özel bayan gruplarımız sizlere hizmet vermektedir. Sizde alanında uzman kişilerden kına gecesi organizasyonu almak isterseniz yapmanız gereken bizi aramak. Bu sayede sunduğumuz hizmetlerden sizde yararlanabilirsiniz.

Kına gecesi gibi hayatınızda bir defa yapacağınız bir organizasyonun kusursuz olmasını istersiniz. Ancak bu konuda çok az organizasyon firması size istediklerinizi sunabilir. Özellikle İslami şartlara uygun olarak sizlere hizmet sunan firmaların sayısı yok denecek kadar azdır. Hilal organizasyon olarak bizler sahip olduğumuz deneyimli ve profesyonel ekiplerimiz ile sizlere en iyisini sunmayı amaçlıyoruz. Özellikle organizasyonların kusursuz bir şekilde yapılabilmesi için tüm hizmetler belirli bir plan doğrultusuna ekiplerimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Ayrıca Kına organizasyon hazırlıklarında sadece kendi sunduğumuz hizmetleri planlayarak sizlere sunmuyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetler arasından sizde kendiniz için uygun olanlarını seçebilir ve seçtiğiniz hizmetlerin belirli bir plana göre size sunulmasını sağlayabilirsiniz.

Kına gecenizde gizem ve farklılık yaratmak isterseniz hint kınacısı,tarot ve kahve falcıları, dansöz, davul-zurna, Osmanlı şerbetçisi ve Osmanlı macuncusu, Türk kahvesi standı ve kahveci güzelleri, fasıl, şark ve nargile köşeleri de kına organizasyonu hizmetlerimizde mevcuttur.

Tarihi mekanlardan, otantik mekanlara, plajlara, oteller ve hamamlara istediğiniz yerde kına tahtlarından yöresel-oryantal danslara kadar çok geniş ve farklı konseptlerle tüm malzemeler ile evliliğe ilk adımı atacağınız bu özel günde, siz ve davetlilerinize unutamayacağınız bir kına gecesi yaşatmak için hizmetinizdeyiz…