Masa Kiralama

Ana sayfa » kiralık masa » Masa Kiralama

Masa Kiralama

 Masa Kiralama

Masa Kiralama kampanyalı fiyatlarımız devam ediyor. Düğün organizasyonu. nişan organizasyonu. sünnet organizasyonu.kına organizasyonu. piknik organizasyonu. kurumsal toplantı organizasyonlarının eğer olmazsa olmazı masalardır.

Düğün organizasyonu. nişan organizasyonu. sünnet organizasyonu.kına organizasyonlarında davetlilerin oturma düzenini sağlamak için yuvarlak masa kiralama kullanıyoruz. Yuvarlak 10 kişilik masalarımız hem görsel olarak şık bir görüntü yaratır hemde daha kaliteli bir organizasyon anlamına gelir. İstediğiniz model iskemle kiralama ile beraber seçtiğiniz masa kiralama ürünleri organizasyon başlamadan saatler öncesinden mekanda hazır bulundurulur. Masa ve iskemle kiralama hizmetimiz haricinde masa süslemesi mevzusunda da destek olabiliyoruz. Şamdan masa süslemesi. masa örtüsü, dantel kapak. supla kiralama hizmeti de alabilirsiniz. Gelin damat masası kiralama. düğün masası kiralama. nikah kürsüsü kiralama. Nikah masası kiralama ve tam ekip nikah masası kiralama hizmeti de alabilirsiniz. Gelin damat masası kiralama yaptığınızda nikah masanızın görselini tamamlayacak çiçek süslemesini armağan ediyoruz. En mutlu gününüzde en güzel masa sandalyelerde oturmak isteyeceğinizi tahmin ediyoruz. Sizin için en güzel süslemeleri yapıyoruz.

Pikniklerde ve kurumsal toplantılarınızda. yönetim kurulu toplantısı masa kiralamalarında plastik katlanır masalar daha fazlaca tercih edilmektedir. İster örtülü ister örtüsüz plastik masa kiralama hizmeti alabilirsiniz. Açılış organizasyonu. kokteyl organizasyonları. kep töreni. mezuniyet organizasyonlarında kokteyl masası kiralama. bistro masa kiralama da yapabilirsiniz. Kokteyl masaları beyaz örtülü ve istediğiniz renk tül ile süslemeli şekilde de kiralayabilirsiniz.

Bistro Masa Süsleme

Bistro masa süslemeli ve süslemesiz kiralama ücretlerini yazışma bölümündeki telefon numarasından arayarak firmamızdan öğrenebilirsiniz. Anadolu yakası masa kiralama olarak bir çok semtte iskemle kiralama hizmeti vermekteyiz. Anadolu yakası masa kiralama. Pendik masa kiralama. kartal masa kiralama. Maltepe masa kiralama. Gebze masa kiralama. tuzla masa kiralama. Ümraniye masa kiralama. ataşehir masa kiralama.bostancı masa kiralamaMasa kiralama tutarları hakkında ilgi almak isterseniz bizlere ulaşın. Organizasyonunuza davetli sayınıza ve mekanınıza bakılırsa ve bütçenize bakılırsa en uygun fiyat çalışmasını yapalım. Tane tutarları üstünden kiralama yaptığınızda semtinize bakılırsa organizasyon bedeline masa iskemle kiralama nakliye tutarı eklenecektir. Kaliteli hizmet için bizi aramadan masa ve iskemle kiralama yapmayın.

Organizasyonlarınızda, düğün, nişan, toplantı ya da mezuniyet benzer biçimde etkinliklerde,  masa ve iskemle kiralama ihtiyacı duyulabilir.

Masa Kiralama

 

masa kiralama

masa kiralama

Dahi Organizasyon olarak etkinliklerinizde kullanmanız için masa iskemle kiralama hususunda yaratıcı, ergonomik ve ekonomik çözümler sunuyoruz.  Masa ve iskemle kiralama çeşitlerinden bazılarını ise şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Masa kiralama: Yuvarlak 10 kişilik 180 santimetre çapında banket masalar, 120×70 santimetre ebatlarında dikdörtgen masalar, 80×140 santimetre ebatlarında dikdörtgen masalar, 8 ve 10 kişilik kare masa kiralama hizmetleri.
  • Yuvarlak&Banket masa kiralama: 10 Kişilik ahşap yuvarlak yiyecek masalarıdır. Etkinlik alanında uygun bölgelere kurulur ve beyaz saten örtü ile giydirilir.
  • 4 Kişilik-6 kişilik dikdörtgen masa kiralama: 70×120 ve 80×140 santimetre ebatlarında, 4 ve 6 kişilik dikdörtgen masalarıdır. Etkinlik alanına kurulup isteğiniz doğrultusunda örtüler ile süslenir.
  • Iskemle kiralama: Plastik iskemle, Lake ahşap iskemle, çeşitli renklerde tiffany iskemle.
  • Plastik iskemle kiralama: Kolsuz plastik sandalyeler etkinlik alanına kurulur. İsterseniz plastik sandalyeler saten örtülerle giydirilerek süslenir.
  • Katlanır lake iskemle kiralama: Ahşap, katlanabilir lake sandalyeler alana kurulur. Sandalyelerin oturma bölümlerinde minderleri mevcuttur. İsterseniz sandalyelerin arkasını fiyonk bağlamalarla süsletebilirsiniz.
  • Tiffany iskemle kiralama: Altın sarısı ve gümüş grisi renklerinde şık tiffany sandalyeler etkinlik alanınıza kurulur. Talebinize bakılırsa tülle süsleme de yapılabilir.
  • Nikah masası kiralama: Düğün organizasyonlarında, nikahın kıyılması ve gelin damadın oturma masası olarak kullanımı için temin edilir. Deri yada lake taşlı nikah masası, yüksek gelin damat sandalyeleri. Nikah memuru ve şahitler için oturma grupları ve masa çiçeğinden oluşur.
  • Kokteyl masası kiralama: Kokteyl masaları kokteyl organizasyonları için şirketimiz tarafınca temin edilirKokteyl masaları, bir öteki adıyla bistro masalar 110 santimetre yüksekliğinde, yuvarlak bar masalarıdır. Beyaz masa örtüleri ile giydirilir ve alt kısımdan tül fiyonkla bağlanarak süslenir.
  • Servis masası kiralama: Catering (yiyecek) servis hizmetleri için skörtlerle giydirilmiş servis masaları.

Masa iskemle kiralama fiyatlarına nakliye ve hammaliye benzer biçimde unsurlar dahil değildir. Nakliye ve ham maliye nakledileceği yere ve masa iskemle adedine göre farklılık gösterir. Detaylı informasyon ve masa iskemle kiralama tutarları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kokteyl masası kiralama firmamız süsleme ve ürün satışı da yapmaktadır. A dan Z ye koktel masası kiralama , kumaş ve tül ile süsleme ve üstündeki yiyecek içecek ve kuruyemiş çiçek materyallerine kadar her türlü organizasyonu sizler için yapmaktadır. Tabak , bardak , kuruyemiş tabakları , çatal ve kaşık kiralama hizmetine kadar her türlü organizasyonu firmamız üstünden alabilirsiniz. Siz hiçbir eyleme gerek duymadan sizler için her türlü organizasyonu gerçekleştirmekteyiz.

Niçin bar masası ( Bistro masa ) ve bar sandalyesi tercih edilmektedir ?

* Alandan tutum yapılmaktadır  .Ziyaretçilere menü sunarken vakit kazanılır. her türlü menü daha evvel masa üstlerine konarak ziyaretçilere sunulur. İnsanlar ayakta olacağı için birbirleri ile daha görsel şekilde görüşeceklerdir. Sayısız ziyaretçinin oturarak hem hizmet beklemesi hem de yer işgali önlenecektir. Ziyaretçiler garson ve öteki çalışanlar ile ilişkiye girmeden direk alacaklarını masa üslerinden temin edecektir. Bu ve daha sayamayacağımız birçok sebepten dolayı bar masası tercih sebebi olmaktadır. Bar masası kiralama için firmamızdan en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Soldan sağa ; yuvarlak kare ayak bar masası , yuvarlak dikdörtgen ayak bar masası , kare dikdörtgen ayak bistro masası , akasya katlanır bar masası , akasya katlanır. Bar masası taraftan görünüşü , kare alüminyum ayak bar masası resimleri görülmektedir. Bu türdeki tüm ihtiyaçlarınız için alt kısımdaki şube telefonlarını yada firmamızı arayarak bizlerden destek alabilirsiniz.

Her türlü organizasyonlar için bistro masa ve sandalyesi halk içinde bar masası ve sandalyesi olarak ta adlandırılmaktadır. Her tür ve ebatta değişik görüntüde siz değerli üyelerimizin beğeneceği muhakkak bir ürünümüz vardır. Satın alma maliyeti olmadan aynı üründen yığın yapmadan sizler için bar masa ve sandalyelerimizi en uygun fiyattan kiralıyoruz.

Öteki Hizmetlerimize de göz atın; Dahi Organizasyon Hizmetlerimiz

By |2017-12-07T10:48:31+00:00Aralık 6th, 2017|Masa Kiralama|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment