Masa Sandalye Kiralama

Ana sayfa » Masa Sandalye Kiralama
Masa Sandalye Kiralama2018-07-02T11:54:44+00:00

Masa Sandalye Kiralama

Masa sandalye kiralama hizmetini İstanbul’da tüm şehirlere en uygun fiyat garantisi ile vermekteyiz. Plastik masa sandalye kiralama ve Tahta masa sandalye kiralama düğün nişan kına ve sünnet organizasyonlarınızda yanınızdayız.

Örtü, runner ve tül süslemelerle ortamı çok daha şık bir hale getirelim. Ayrıca masanızı çiçeklerle, pullarla, şamdanlarla süsleyelim. Harika ve unutulmaz günlerinizi mükemmel görüntüler ile dizayn edelim.

Kolsuz sandalye: 1,5₺

Plastik-kolsuz-sandalye-kiralama

Plastik kolsuz sandalye kiralama

Sandalye Giydirme: 5₺

Sandalye Giydirme

Sandalye Giydirme

Tiffany sandalye: 8₺

Tiffany sandalye

Tiffany sandalye

Örtülü Dikdörtgen Masa: 15₺

Örtülü Dikdörtgen Masa:

Örtülü Dikdörtgen Masa:

10 kişilik yuvarlak masa: 25₺

10 kişilik yuvarlak masa

10 kişilik yuvarlak masa

MASA SANDALYE KİRALAMA

Masa Sandalye Kiralama dilediğiniz kadar masa ve sandalye temin edilir. Dilerseniz siz alın dilerseniz biz getirelim.

Örtü, runner ve tül süslemelerle ortamı çok daha şık bir hale getirelim.

Ayrıca masanızı çiçeklerle, pullarla, şamdanlarla süsleyelim.

Masa Sandalye Kiralama da nelere dikkat edilmeli ?

Hangi tip masa ve sandalye kiralayacağınızı bize bildiriniz. Örneğin plastik kolsuz sandalye, plastik katlanabilir 4 kişilik masa (70×120) gibi…
Etkinliğinizin nerede olacağı bizim için önemlidir. Çünkü masa sandalyelerin nakliyesi en büyük sorunu teşkil etmektedir. Örneğin organizasyonunuzun uzak bir noktada olması nakliye ücretini artttıracaktır
Organizasyonunuzun ne kadar süreceği, aracımızın ve yükleme işlerini yapan personelimizin nekadar süre görevli olacağinı, tek sefermi, iki sefermi yapacağını belirler. Buda direk fiyatı etkilemektedir.
Zarar gören ve kaybalon ürünlerin bedeli tarafınızdan karşılanır

SANDALYE ÇEŞİTLERİMİZ

Plastik Kolsuz Sandalye: Fiyatıyla, sağlamlığıyla, süslemeye yatkınlığı ile en çok tercih edilen sandalyedir. Beyaz örtü üzerine dilediğiniz renkte organze tül ile sandalyenin arka kısmında fiyonk yapılarak süslenir. Tüm zeminlerde kullanılabilmektedir.

Kollu Plastik Sandalye : Fiyat ve sağlamlığının yanında konforuda kolsuz sandalyeye oranla düşüktür. Süslemeye çok uygun değildir. Çünkü sandalye örtüleri üzerine atıldığında kollar örtünün sandalyeyi sarmasına izin vermez. Aynı şekilde organze tülde sağlıklı durmaz ve kişi oturduğunda tül düşer. Tüm zeminlerde kullanılabilmektedir.

Tiffany Sandalye: Tiffany sandalye yapısı itibarı ile zarif ve şık bir sandalye çeşididir. Örtü ile süslenmez. Süslenmesi gerektiğinde organze tüllerle fiyonk düğüm atılarak, kalın kurdela ile küçük fiyonk düğüm atılarak veya balonlarla süslenir. Nişan ve evlilik düğünlerinde açık pembe, sünnet düğünlerinde kapalı mavi önerilmektedir.

MASA ÇEŞİTLERİMİZ

Bistro (Kokteyl) Masa: Açılış, tanıtım, kokteylerde en çok tercih edilen masa çeşididir. Bistro masalar yalın hali ile kullanılmaz. Muhakkak süslenmelidir. İlk süsleme yöntemind masa yere kadar uzanan beyaz örtü ile örtülür. Organze tül ile altından sıkılarak fiyonk düğüm atılır. İkinci süsleme yönteminde ise strech elastik örtü direk masaya giydirilir.

Katlanabilir Plastik Masa: 120×70 ölçüleri ile en çok tercih edilen masa çeşididir. Tüm organizasyonlarda kullanılabilmektedir. Masa örtüsüyle süslenmektedir. Üzerinde tercihinize göre runner denilen kuşaklar kullanılabilir.

Yuvarlak Masa: Düğünlerde çok tercih edilen masa tipidir. Ayakları demontedir. Yerinde monte edilir. Yere kadar uzanan örtülerle örtülür. Şamdanlarla, çiçeklerle süsleme ile şık bir hal alır. 8 kişilik (150 cm), 10 kişilik (180 cm) çeşitleri mevcuttur.

Masa ve sandalye kiralama ürün görselleri ve fiyat bilgisi için lütfen tıklayınız.

Dahi Organizasyon Masa Sandalye Kiralama

Detaylı Fiyat Bilgisi ve Rezervasyon İçin Hemen Arayın,

Telefon Ofis: +9 (0216) 517 0 777

Telefon GSM: +9 (0553)313 7763

Email: dahiorganizasyon@hotmail.com

Masa Kiralama İstanbul çapında Dahi Organizasyon’un güvenilir ekibiyle artık bir telefonla hizmetinizde. Hepimizin bildiği gibi, özellikle ilkbahar ve yaz aylarında davetlerin sayısı

artar. Bu tür davetler formalı organizasyonlar olduğu kadar daha samimi ortamları da kapsar. Bazen mesleki birliklerin, bazen siyasi partilerin toplantılarında her kesimden insan bir araya gelir. Bazen bahçemizde konuklarımızı çeşitli vesilelerle ağırlamak isteriz. Bu bazen doğum günü olur, bazen aile arasında bir söz, nişan töreni gerçekleşir. Kalabalık bir kitlenin birlikteliği genellikle nerede oturtacağız gibi sorunları ortaya çıkarır. Eviniz, bahçeniz, hatta siyasi parti teşkilatlarınız, toplantılarınız mekân olarak geniş olabilir. Ama bu mekânı kimseyi ayakta bırakmayacak şekilde masa ve sandalyelerle doldurmak çoğu zaman masraflıdır. Hem de yer kaybını sağlayan bir durum oluşturur.

Kiralık Masa Sandalye

Kiralık Masa Sandalye bu gibi organizasyonlarda imdadınıza yetişir. Dahi Organizasyon Masa Kiralama İstanbul birimi size konuklarınızı en şık ve zahmetsiz şekillerde ağırlama olanağı sunar. Masa ve sandalyelerimizi çeşitli süsleme ekipmanları ile donattığımız gibi, sade bir şekilde de kullanımınıza sunarız. Dahi Organizasyon Masa Kiralama İstanbul ekibi donanımlarını her daim güncel tutar. Sezon trendlerine önem verdiği kadar, ilk karar verici olarak sizi de seçimlerin merkezine koyar. Firmamızda kötü sürprize, olumsuzluklara ve ani aksiliklere asla yer yoktur. Vereceğiniz davetin türüne göre günler öncesinden planlama yapılır. Ekipmanlar davetten saatler önce kusursuz bir biçimde yerleştirilir. Size sadece konuklarınızı karşılamak kalır. Talepleriniz ve davetinizin türüne göre masa ve sandalyeler çeşitli donanımlarla bezenir. Bu ekipmanlar rengarenk örtüler ve tüller, afişler, yazılar, balonlar, çiçekler olabilir. Daha da zenginleştirip şamdanlar, mumlar, ışıklandırmalar, fenerler, zarif objeler de sunumlarınızda fark yaratır.

Anadolu Yakası Masa Kiralama

Avrupa Yakası Masa Kiralama Dahi Organizasyon Masa Kiralama İstanbul biriminin yıllara dayanan tecrübesiyle çözüm ortağınız olmaya hazırdır. Sahip olduğunuz mekanlarda ağır, hantal mobilyaların yerleşimi kadar temizlik ve bakımı da size zaman kaybettirir. Bir güne mahsus özel davetler için evinizde, ofisinizde, parti teşkilatınızda, bahçenizde onlarca masa ve sandalyeyi bulunduramazsınız. Zira dolaplar, koltuklar, beyaz eşyalar, teknolojik aletler derken resmen dönecek, sağdan sola geçecek yer kalmaz. Artık etkinliklerinizde bu zahmet ve sıkıntı sizi yormayacak. Size özel kurumla Dahi Organizasyon Masa Kiralama İstanbul ekibi olarak ekipmanlarınızı getireceğiz. Sunduğumuz ürünler sizin ve misafirlerinizin rahatınızı ve konforunuzu ön planda tutar. Ekipmanlarımız temiz, sağlam ve sizi konuklarınıza mahcup etmeyecek biçimdedirler.
Masa Kiralama İstanbul bölgesi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Masa Kiralama Organizasyon hizmetimizde Dahi Organizasyon olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Organizasyon anlamında sizlere uzun yıllardan bu yana hizmet vermekteyiz. Ve Balon süsleme, sandalye kiralama ve palyaço kiralama gibi hizmetlerimiz ile sizlerle birlikteyiz. Artık organizasyonlarınız da veya özel günleriniz de düşünmeniz gereken bir problemden daha sizleri kurtarmaktayız. Masa kiralama hizmetimiz ile organizasyonlarınız da konuklarınız için oturacak yer telaşınız ortadan kalkacak. Sizler bu durumu düşünmeden bizler sizler için konuklarınızın rahat etmelerini sağlayacağız. Ayrıca masa ve sandalyeleri sizlerin isteğine göre yerleştirerek bir oturma düzeni oluşturmaktayız.

Masa Kiralama Organizasyon

Dahi Organizasyon sizler için İstanbul ve ilçelerinde uzun yıllardır organizasyon hizmeti vermekte. Bu organizasyon hizmetlerimi verir iken öncelikle sizlerin isteklerini ve mutluluğunu ön planda tutmaktayız. Sizlerle birlikte organizasyonun şekline ve gerçekleşme aşamalarına karar vermekteyiz. Bizler ile birlikte yapacağınız organizasyon masa kiralama olsun diğer hizmetlerimiz olsun. Hiç fark etmez bunların tamamıyla bir kombin halinde olacaktır. Ve organizasyon esnasında ortam ve ambiyans konuklarınıza daha hoş görünecektir. Sizlerde organizasyonunuzun veya etkinliğinizin tam bir uyum içinde gerçekleşmesini istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Bizler Masa Kiralama Organizasyon hizmetimizde sizlere sadece masa kiralama hizmeti vermemekteyiz. Sizler için eğer isterseniz bu masaları ortamın şekline ve dekoruna göre süslemekteyiz. Bu süsleme işlemi sayesinde organizasyon veya etkinlik tam bir uyum halinde gözükmekte. Bu durumda konuklarınızın hoşuna giderek güzel bir organizasyon olmasını sağlamakta. Sizlere sunmuş olduğumuz masa kiralama hizmetimizde sizlerin bu hizmete ulaşabilmesi için en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.

masa-kiralama-2

masa kiralama

Bu uygun fiyat politikamız ile herkes masa kiralama ve diğer organizasyon hizmetlerimize ulaşabilmekte. Bizler Dahi Organizasyon olarak öncelikle sizlerin bu hizmetlerimize ulaşabilmesini amaçlamaktayız. Sizler mutlu olup bizleri tercih ettikçe bizler daha da mutlu mutlu olmaktayız. Biz sizlere verdiğimiz Masa Kiralama Organizasyon hizmetimizde sizlere birden çok masa tarzı sunmaktayız. Plastik masalar, demir masalar, üst kısmı camlı masalar vb. gibi. Birden çok masa çeşidimiz vardır. Sizler bu masa tarzları arasından hoşunuza gideni veya bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. Bu masaların taşınması kurulması süslenmesi gibi hizmetlerin tamamı bizim kontrolümüzde. Bunun dışında diğer bir masa çeşidimiz olan bistro masa çeşidiyle de sizlere bistro masa kiralama hizmeti vermekteyiz. Dediğimiz gibi biz Dahi Organizasyonuz sizler hayal edip isteyin bizler yapalım. Sizlerin bu özel günlerinizde mutlu olması bizlerin en çok isteyeceği durumdur. Ve tüm organizasyon çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştirmekteyiz. Masa Kiralama ve Masa Kiralama Organizasyon hizmetimiz ile ilgili merak ettiklerinizi internet sitemizden veya bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Masa Kiralama

Masa Kiralama kampanyalı fiyatlarımız devam ediyor. Düğün organizasyonu, Nişan organizasyonu, Sünnet organizasyonu. kına organizasyonu. Piknik organizasyonu, Kurumsal toplantı organizasyonlarının eğer olmazsa olmazı masalardır.

Pikniklerde ve kurumsal toplantılarınızda. Yönetim kurulu toplantısı masa kiralamalarında plastik katlanır masalar daha fazlaca tercih edilmektedir. İster örtülü ister örtüsüz plastik masa kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Bistro Masa Süsleme

Bistro masa süslemeli ve süslemesiz kiralama ücretlerini yazışma bölümündeki telefon numarasından arayarak firmamızdan öğrenebilirsiniz. Anadolu yakası masa kiralama olarak birçok semtte iskemle kiralama hizmeti vermekteyiz. Anadolu yakası masa kiralama. Pendik masa kiralama. Kartal masa kiralama. Maltepe masa kiralama. Gebze masa kiralama. Tuzla masa kiralama. Ümraniye masa kiralama. Ataşehir masa kiralama. Bostancı masa kiralama Masa kiralama tutarları hakkında ilgi almak isterseniz bizlere ulaşın. Organizasyonunuza davetli sayınıza ve mekanınıza bakılırsa ve bütçenize bakılırsa en uygun fiyat çalışmasını yapalım. Tane tutarları üstünden kiralama yaptığınızda semtinize bakılırsa organizasyon bedeline masa iskemle kiralama nakliye tutarı eklenecektir. Kaliteli hizmet için bizi aramadan masa ve iskemle kiralama yapmayın.

masa kiralama

masa kiralama

Organizasyonlarınızda, düğün, nişan, toplantı ya da mezuniyet benzer biçimde etkinliklerde,  masa ve iskemle kiralama ihtiyacı duyulabilir.

Masa Kiralama

Dahi Organizasyon olarak etkinliklerinizde kullanmanız için masa iskemle kiralama hususunda yaratıcı, ergonomik ve ekonomik çözümler sunuyoruz.  Masa ve iskemle kiralama çeşitlerinden bazılarını ise şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Masa kiralama: Yuvarlak 10 kişilik 180 santimetre çapında banket masalar, 120×70 santimetre ebatlarında dikdörtgen masalar, 80×140 santimetre ebatlarında dikdörtgen masalar, 8 ve 10 kişilik kare masa kiralama hizmetleri.
  • Yuvarlak & Banket masa kiralama: 10 Kişilik ahşap yuvarlak yiyecek masalarıdır. Etkinlik alanında uygun bölgelere kurulur ve beyaz saten örtü ile giydirilir.
  • 4 Kişilik-6 kişilik dikdörtgen masa kiralama: 70×120 ve 80×140 santimetre ebatlarında, 4 ve 6 kişilik dikdörtgen masalarıdır. Etkinlik alanına kurulup isteğiniz doğrultusunda örtüler ile süslenir.
  • İskemle kiralama: Plastik iskemle, Lake ahşap iskemle, çeşitli renklerde tiffany iskemle.
  • Plastik iskemle kiralama: Kolsuz plastik sandalyeler etkinlik alanına kurulur. İsterseniz plastik sandalyeler saten örtülerle giydirilerek süslenir.
  • Katlanır lake iskemle kiralama: Ahşap, katlanabilir lake sandalyeler alana kurulur. Sandalyelerin oturma bölümlerinde minderleri mevcuttur. İsterseniz sandalyelerin arkasını fiyonk bağlamalarla süsletebilirsiniz.
  • Tiffany iskemle kiralama: Altın sarısı ve gümüş grisi renklerinde şık tiffany sandalyeler etkinlik alanınıza kurulur. Talebinize bakılırsa tülle süsleme de yapılabilir.
  • Nikah masası kiralama: Düğün organizasyonlarında, nikahın kıyılması ve gelin damadın oturma masası olarak kullanımı için temin edilir. Deri yada lake taşlı nikah masası, yüksek gelin damat sandalyeleri. Nikah memuru ve şahitler için oturma grupları ve masa çiçeğinden oluşur.
  • Kokteyl masası kiralama: Kokteyl masaları kokteyl organizasyonları için şirketimiz tarafınca temin edilirKokteyl masaları, bir öteki adıyla bistro masalar 110 santimetre yüksekliğinde, yuvarlak bar masalarıdır. Beyaz masa örtüleri ile giydirilir ve alt kısımdan tül fiyonkla bağlanarak süslenir.
  • Servis masası kiralama: Catering (yiyecek) servis hizmetleri için skörtlerle giydirilmiş servis masaları.

Masa iskemle kiralama fiyatlarına nakliye ve mal maliyeti gibi benzer biçimde unsurlar dahil değildir. Nakliye ve ham maliye nakledileceği yere ve masa iskemle adedine göre farklılık gösterir. Detaylı bilgi ve masa iskemle kiralama tutarları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kokteyl masası kiralama firmamız süsleme ve ürün satışı da yapmaktadır. A dan Z ye kokteyl masası kiralama, kumaş ve tül ile süsleme ve üstündeki yiyecek içecek ve kuruyemiş çiçek materyallerine kadar her türlü organizasyonu sizler için yapmaktadır. Tabak, bardak, kuruyemiş tabakları, çatal ve kaşık kiralama hizmetine kadar her türlü organizasyonu firmamız üstünden alabilirsiniz. Siz hiçbir eyleme gerek duymadan sizler için her türlü organizasyonu gerçekleştirmekteyiz.

Niçin bar masası (Bistro masa) ve bar sandalyesi tercih edilmektedir?

* Alandan tutum yapılmaktadır. Ziyaretçilere menü sunarken vakit kazanılır. Her türlü menü daha evvel masa üstlerine konarak ziyaretçilere sunulur. İnsanlar ayakta olacağı için birbirleri ile daha görsel şekilde görüşeceklerdir. Sayısız ziyaretçinin oturarak hem hizmet beklemesi hem de yer işgali önlenecektir. Ziyaretçiler garson ve öteki çalışanlar ile ilişkiye girmeden direk alacaklarını masa üslerinden temin edecektir. Bu ve daha sayamayacağımız birçok sebepten dolayı bar masası tercih sebebi olmaktadır. Bar masası kiralama için firmamızdan en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Soldan sağa  yuvarlak kare ayak bar masası , yuvarlak dikdörtgen ayak bar masası , kare dikdörtgen ayak bistro masası , akasya katlanır bar masası , akasya katlanır. Bar masası taraftan görünüşü, kare alüminyum ayak bar masası resimleri görülmektedir. Bu türdeki tüm ihtiyaçlarınız için alt kısımdaki şube telefonlarını ya da firmamızı arayarak bizlerden destek alabilirsiniz.

Her türlü organizasyonlar için bistro masa ve sandalyesi halk içinde bar masası ve sandalyesi olarak ta adlandırılmaktadır. Her tür ve ebatta değişik görüntüde siz değerli üyelerimizin beğeneceği muhakkak bir ürünümüz vardır. Satın alma maliyeti olmadan aynı üründen yığın yapmadan sizler için bar masa ve sandalyelerimizi en uygun fiyattan kiralıyoruz.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Leave A Comment