Masa Sandalye Süsleme

Ana sayfa » Masa Sandalye Süsleme
Masa Sandalye Süsleme2018-03-27T21:24:15+00:00

MASA SANDALYE KİRALAMA HİZMETLERİ

MASA SANDALYE SÜSLEME

Masa sandalye süsleme dilediğiniz kadar masa ve sandalye temin edilir. Dilerseniz siz alın dilerseniz biz getirelim.

Örtü, runner ve tül süslemelerle ortamı çok daha şık bir hale getirelim

Ayrıca masanızı çiçeklerle, pullarla, şamdanlarla süsleyelim

MASA SANDALYE KİRALARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ !

Hangi tip masa ve sandalye kiralayacağınızı bize bildiriniz. Örneğin plastik kolsuz sandalye, plastik katlanabilir 4 kişilik masa (70×120) gibi…
Etkinliğinizin nerede olacağı bizim için önemlidir. Çünkü masa sandalyelerin nakliyesi en büyük sorunu teşkil etmektedir. Örneğin organizasyonunuzun uzak bir noktada olması nakliye ücretini artttıracaktır
Organizasyonunuzun ne kadar süreceği, aracımızın ve yükleme işlerini yapan personelimizin nekadar süre görevli olacağinı, tek sefermi, iki sefermi yapacağını belirler. Buda direk fiyatı etkilemektedir.
Zarar gören ve kaybalon ürünlerin bedeli tarafınızdan karşılanır

SANDALYE ÇEŞİTLERİMİZ

Plastik Kolsuz Sandalye: Fiyatıyla, sağlamlığıyla, süslemeye yatkınlığı ile en çok tercih edilen sandalyedir. Beyaz örtü üzerine dilediğiniz renkte organze tül ile sandalyenin arka kısmında fiyonk yapılarak süslenir. Tüm zeminlerde kullanılabilmektedir.

Kollu Plastik Sandalye : Fiyat ve sağlamlığının yanında konforuda kolsuz sandalyeye oranla düşüktür. Süslemeye çok uygun değildir. Çünkü sandalye örtüleri üzerine atıldığında kollar örtünün sandalyeyi sarmasına izin vermez. Aynı şekilde organze tülde sağlıklı durmaz ve kişi oturduğunda tül düşer. Tüm zeminlerde kullanılabilmektedir.

Tiffany Sandalye: Tiffany sandalye yapısı itibarı ile zarif ve şık bir sandalye çeşididir. Örtü ile süslenmez. Süslenmesi gerektiğinde organze tüllerle fiyonk düğüm atılarak, kalın kurdela ile küçük fiyonk düğüm atılarak veya balonlarla süslenir. Nişan ve evlilik düğünlerinde açık pembe, sünnet düğünlerinde kapalı mavi önerilmektedir.

MASA ÇEŞİTLERİMİZ

Bistro (Kokteyl) Masa: Açılış, tanıtım, kokteylerde en çok tercih edilen masa çeşididir. Bistro masalar yalın hali ile kullanılmaz. Muhakkak süslenmelidir. İlk süsleme yöntemind masa yere kadar uzanan beyaz örtü ile örtülür. Organze tül ile altından sıkılarak fiyonk düğüm atılır. İkinci süsleme yönteminde ise strech elastik örtü direk masaya giydirilir.

Katlanabilir Plastik Masa: 120×70 ölçüleri ile en çok tercih edilen masa çeşididir. Tüm organizasyonlarda kullanılabilmektedir. Masa örtüsüyle süslenmektedir. Üzerinde tercihinize göre runner denilen kuşaklar kullanılabilir.

Yuvarlak Masa: Düğünlerde çok tercih edilen masa tipidir. Ayakları demontedir. Yerinde monte edilir. Yere kadar uzanan örtülerle örtülür. Şamdanlarla, çiçeklerle süsleme ile şık bir hal alır. 8 kişilik (150 cm), 10 kişilik (180 cm) çeşitleri mevcuttur.Masa sandalye süsleme işlemlerinde de bize danışabilirsiniz.Dahi Organizasyon sizlerle.

Masa  sandalye süsleme tül kullanımı galerisine ulaşmak için tıklayınız

Masa  sandalye  süsleme çiçek kullanımı galerisine ulaşmak için tıklayınız.