Mekan Süsleme

Ana sayfa » Mekan Süsleme
Mekan Süsleme2018-03-27T21:23:55+00:00

MEKAN SÜSLEME

Mekan süsleme yaratıcılık,görsellik ve şık bir görünüm demektir. Gerçekleştireceğiniz organizasyonda istediğiniz mekanda arzu ettiğiniz renkte masa sandalye süsleme,şamdanlar,renkli pullar,aranjmanlar ile süslenebilir. Balon süslemeleri yapılarak görsellik arttırılabilir. Helyum (uçan) balonlar tavana bırakılabilir. Balonlar estetik bir hal alıp farklı figürlere sokulabilir. Tül Süslemeler fiyonklar yapılabilir size özel apayrı bir ambians yaratılabilir.

Yaratıcı, yeniliklere açık, farklı bakış açısına sahip, farklı zevklerde tercih edilen donatılar, renkler, mekanlar, çeşitler, stiller dikkate alınarak süsleme malzemeleri ile özel günlerinizde özel etkinliklerle animasyon ve şovlarla süsleme planınızı gerçekleştirmek için hizmetinizdeyiz.Dahi organizasyon en kaliteli sağlık açısından asla problem çıkarmayacak ürünleriyle mekan süsleme işlemine devam etmektedir. Mekan süslemedeki en önemli uygun mekana uygun süsleri kullanmaktadır. İşte bu noktada profesyonel ekibimizde ki tasarımcılar mekanınız için en doğru süslemeyi yapmaktadır. Süslenen mekanlar müşterilerinizin dikkatini çekeceğinden dolayı işleriniz değer kazanacaktır.

Balon süsleme, çiçek grupları ile süsleme, tül süsleme, dekoratif şamdanlar, çiçeklikler, kırmızı halılar, aydınlatma sistemleri ile mekanınız cennete dönüşecek. Prestijiniz kat ve kat artacak.

BALON SÜSLEME

Açılış organizasyonlarında, pazarlama ve tanıtım organizasyonlarınızda,düğünlerde, törenlerde, kutlamalarda, partilerde, balon süsleme müşterilerimizce en çok tercih edilen hizmetlerimiz arasındadır. Rengarenk balonlarla yapılmış zincir balonlar, papatya balonlar, serbest şekilde balonlar, nazar boncuğundan yapılmış balon süslemeler, mekanı çalışılmış ve dolu gösterirken, müşterilerinizin ve ziyaretçilerinizin algısını da pozitif etkileyecektir. Mekanınıza balon süsleme hizmeti verelim, müşteri sayınız ve satışlarınız artan bir ivme kazansın. Sadece Balon Süsleme yetmez derseniz, ses sistemi, animatör, masa ve sandalye ile etkinliğinizi destekleyelim. Ne isterseniz…
Ekonomik Balon Süsleme Fiyatları ve Müthiş Kampanyalarımız İçin Bizi Arayınız …

TÜL SÜSLEME

Mekanınız tüllerle veya tüllerle beraber diğer aksesuar ve tekniklerle süslenebilir. Masalımsı mekan oluşturmak usta dekoratörlerimizin ellerinde..

SÜSLEME MALZEMELERİ, RAFYA, RABANT, PAKET SÜS, ÇEKME FİYONK, 12 İNÇ BALON, AY YILDIZLI BALON, BASKISIZ TEK RENK BALON, KONFETİ, VOLKAN, DIŞ MEKAN VOLKAN, İÇ MEKAN VOLKAN,KONFETİ ÇEŞİTLERİ, YILDIZ FİYONK, METALİK YILDIZ FİYONK, NAZARLI BALON, SÜNNET SÜSÜ, SÜNNET SÜSÜ SÜPER SET, TEL MAYTAP, ÜÇGEN KIRLANGIÇ BAYRAK, VOLKAN ÇEŞİTLERİ