Palyaço Kiralama Bağcılar

Ana sayfa » istanbul palyaço kiralama » Palyaço Kiralama Bağcılar

Palyaço Kiralama Bağcılar

Palyaço Kiralama Bağcılar

Palyaço Kiralama Bağcılar ilçemizde etkinliklerinizin göz bebeği olacak. Dahi Organizasyon Palyaço Kiralama Bağcılar ekibi,size profesyonel hizmeti amatör ruhuyla sunacak. Palyaçolar şapşal görünümleri altındaki derin felsefi halleriyle çocuklarınızın en yakın dostlarıdır. Kocaman kırmızı,mavi burunları,beyaz yüzleri,rengarenk makyajları, büyük ayakkabıları ve gök kuşağı gibi rengarenk kostümleri ile çocuklarınızı kahkahalara boğacaklar. Tiyatral performans sanatçılarından oluşan ekibimiz çocukların ihtiyaçlarına göre saptamalarını yapar. Yaşları,varsa hastalıkları, psiko-sosyal ve psiko-motor gelişimleri ekibimizce mutlaka dikkate alınır. Etkinliklerimiz çeşitli zeka oyunlarıyla zenginleştirildiği gibi,aynı zamanda salt güldürüye de dayalı olabilir. Bu seçimlerde velilerin ya da öğretmenlerin ön gördüğü programa kesinlikle sadık kalınır. İnteraktif gösteriler hazırlanır.

Palyaço Kiralama Bağcılar

Palyaço Kiralama Bağcılar

Palyaço Kiralama Avrupa Yakası

Palyaço Kiralama Avrupa Yakası bölgesinin tamamında siz müşterilerimizin hizmetindedir. Diyelim düğün tarihi aldınız. İnce ince bu özel günde konuklarınızı nasıl ve nerede ağırlayacağınıza dair hesaplar yaptınız.Oradan oraya savrulurken davetli listesi oluşturmaya sıra geldi. Bazı düğünlerde çocuklar davet edilmez. Bu da çocuk sahibi arkadaşlarınız,akrabalarınız ve dostlarınız için kırıcı olur. İnsanlar “çocuğumun istenmediği yere ben de gitmem” diyerek tavır alırlar. Bu daha sonraki diyaloglarınıza yansır ve gereksiz küslükler oluşur. Ve ne yazık ki ömür boyu da unutulmaz. Ayrıca bir davetiyede bulunan “çocuklarınızı getirmeyiniz” ibaresine her konuğunuzun uyması mümkün değildir.Bu sefer de “onun çocuğu gelmiş,bana niye getirtmediniz?” tartışmaları çıkar.Sevdiklerinizi kırmayın. Hayatınızda bir kez olan özel günleriniz yanınızda olmak isteyen dostlarınız ve yakınlarınız için de özeldir. Dahi Organizasyon Palyaço Kiralama Bağcılar sanatçıları yanınızda olacak.

Palyaço Kiralama Ne Kadar

Palyaço Kiralama Ne Kadar sorusu zihninize takılabilir. Biz yüksek fiyat, vasat verimden ziyade makul fiyat maksimum memnuniyet esasına göre hareket ederiz. Dahi Organizasyon Palyaço Kiralama Bağcılar sanatçılarımız ücretten daha çok minik konuklarının alkışlarından mutluluk duyar. Elbette hayatlarını idame ettirmek için belli bir ücret alırlar. Ancak ücretten daha çok minik konuklarınızın alkışlarından ve kahkahalarından mutluluk duyarlar. Ücretimiz, etkinliğinize katılacak ekip üyelerimizin ve kullanacağımız ekipmanların sayısına göre artar veya azalır. Ancak şunu belirtmek gerekir ki hizmetlerimiz karşısında vereceğimiz fiyat her zaman cüzi kalır. Çünkü pek çok masraf kalemiyle baş etmek durumunda kaldığınız en mutlu gününüzde bir de biz ağır bir yük oluşturmak istemeyiz. Bırakın siz ve konuklarınız neşe içinde sohbet ederken Dahi Organizasyon Palyaço Kiralama Bağcılar ekibi olarak biz de çocuklarınıza unutulmaz anlar yaşatalım.
Kampanyalarımız,indirimlerimiz ve daha fazlası için lütfen bizimle irtibata geçin.

By |2018-03-25T19:32:21+00:00Mart 25th, 2018|Palyaço Kiralama|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment