Palyaço Kiralama Hizmeti

Ana sayfa » acilis » Palyaço Kiralama Hizmeti

Palyaço Kiralama Hizmeti

Palyaço Kiralama Hizmeti

Palyaço Kiralama Hizmeti derhal informasyon ve fiyat teklifi için kontakt numaralarımızdan bizlere ulaşın. 

PALYAÇO KİRALAMA HİZMETİ

Palyaço kiralama hizmeti hakkında informasyon edinmek için İstanbul palyaço kiralama hizmeti ile ilgili 0553 313 7763 numaralı telefonu arayabilirsiniz. İstanbul palyaço kiralama hizmeti bağlantı numaramız; 0216 517 07 77  nolu telefonu arayıp detaylı informasyon alabilirsiniz. Açılış organizasyonlarında broşür dağıtan  palyaço hizmeti, animatör palyaço hizmeti, doğum günlerinde sihirbaz palyaço hizmeti, sünnet düğünlerinde düğün palyaçosu kiralama hizmeti ve piknik organizasyonlarında piknik organizasyon palyaçosu hizmeti sunmaktayız. Palyaço kiralama hizmeti sunan DAHİ ORGANİZASYON İstanbul’un önder organizasyon firmalarının önderlik yapar.

İstanbul Anadolu yakasının her ilçesin palyaço kiralama hizmetinden yararlanmak için ustalaşmış palyaço kiralama telefon numaramız ; 0216 517 07 77

Doğum günlerinde siz de  palyaço kiralama hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız eğitimli, ustalaşmış palyaçolarımız sizinle olsun ve çocuklarınıza unutulmaz anlamış olur yaşatsın istiyorsanız, palyaçolarımız sizlere bir telefon kadar yakın.

Doğum günü yetişkinlerden küçüklere tamamımız için heyecanla beklediğimiz eşi olmayan bir gündür, bu araç ile tanıştığımız palyaçolar ve geçirdiğimiz o keyifli vakitler yaşantımız süresince aklımızdan asla çıkmaz. Eğer iyi bir doğum günü geçirirsek, hayallerimizde rüyalarımızda, mutsuz olduğumuz anlarda bile aklımıza o neşeli ve güzel zamanlar gelir.

Dahi organizasyon şirketi olarak ikimiz de doğum günü organizasyonlarınız için palyaço kiralama hizmeti veriyor, ve doğumgünlerini unutulmaz kılıyoruz. Doğum günlerinin insan hayatında ne kadar mühim bulunduğunun bilincinde olan palyaço kiralama firmamızda doğum günlerinizi en keyifli gün yapmak için çalışıyoruz.

Anadolu yakası animatör kiralama olarak Pendik animatör kiralama ve palyaço hizmeti, Kartal animatör kiralama ve palyaço hizmeti , Gebze palyaço kiralama, Ataşehir palyaço hizmeti ve animatör kiralama , Kadıköy palyaço kiralama , Tuzla palyaço kiralama olarak palyaço , maskot, kostüm karakter , sihirbaz kiralama alanında da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kostümlerimiz, mickey Mouse, minney Mouse , Elsa , Pamuk Prenses , Spider Man , Batman , Korsan şeklinde evlatların en sevilmiş olduğu karakter kostümlerdir. Palyaço hizmeti haricinde kostüm karakter kiralama hizmeti de alabilirsiniz. Unutulmaz doğumgünü partileri için yapmanız ihtiyaç duyulan ilk olarak palyaço hizmetimizden yararlanmak, doğumgünü günü geldi, palyaço kiralama firmaları arasından size en uygun olanını seçeceksiniz, organizasyonlarınızı size hususi, uygun halde sunuyoruz. Palyaço kiralama hizmetimiz kendi şirket bünyemizde tertipli animasyon eğitimi alan arkadaşlarımız tarafınca verilmektedir. Palyaço kiralama denilince akla ilk gelen firmalar arasındayız. Palyaço hizmetimizden her alanda faydalanabilirsiniz. Saatlik ücretlendirme paketlerimiz mevcut. Palyaço hizmeti paketlerimizi inceleyin.

Palyaço kiralama hizmeti

Palyaço kiralama hizmeti

 

Palyaço kiralama şirketi olarak çocuk doğum günü palyaçosu, açılış organizasyonu palyaçosu, broşür dağıtım palyaçosu, sünnet düğünü palyaço kiralama, piknik organizasyonu palyaço hizmeti sunuyoruz. DAHİ ORGANİZASYON palyaçoları bilhassa çocuk doğum günü organizasyonlarında pinyata patlatma oyunu, Tek Sesli Oyunlar (Timsah Oyunu, Iskemle Kapmaca, Karadeniz Oyunu vb.) Oldukca Sesli Oyunlar (Çuval Yarışı, Halat Çekmece, Kaşıkla Top Taşıma Oyunu, Mandal Oyunu vb.) Müzik Sever Oyunlar (Balon Oyunlar, Kareografik Oyunlar, Çeşitli Dans Oyunları vb. balon süsleme hizmeti, sivil animatör ve kostüm karakter kiralama  Kostüm Karakter (Pamuk Prenses, Cinderella, Kırmızı Başlıklı Kız, Dora, Spiderman, Batman, Şirin Baba, Nasreddin Hoca, Korsan…)  hizmeti sunmaktayız. Bütçenize uygun ekonomik ”palyaço” hizmeti ile sizlerde doğum günlerinde ustalaşmış palyaço kiralayabilirsiniz.

Adres: Yukarı, Belediye Cd., 34860 Kartal/İstanbul

 

By |2017-05-03T13:51:07+00:00Şubat 22nd, 2017|Palyaço Kiralama Hizmeti|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment