Sünnet Düğünü Organizasyonu

Ana sayfa » Sünnet Düğünü Organizasyonu
Sünnet Düğünü Organizasyonu2018-03-27T21:37:18+00:00

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet düğün organizasyonu bu özel gününüzün eksiksiz, kusursuz ve göz alıcı olmasını sağlıyoruz. Süslemeden, catering hizmetlerine, giriş seramonisinden, kırmızı halısına kadar dilediğiniz her şey Dahi Organizasyon’da mevcut.Çocuğunuzun bu özel gününde sizin heyecanınızı paylaşıyoruz.Sünnet Düğünü Organizasyonu sizler için özel günleriniz için.

Sünnet organizasyonunuzu görsel bir şölene dönüştürmek için, Dahi Organizasyon; deneyimli, titiz ve disiplinli personeli ile sünnet organizasyonunuzda en ince detaya kadar her şey ile ilgilenerek bu güzel günü çocuğunuza layık bir şenlik havasına dönüştürüyor.

Sünnet düğünü organizasyonunuzda Yeniçeri askerlerimiz, çocuğunuzu taht ile baş tacı yapsın, ve tüm davetlileri selamlatsın. Yeniçeri seramonisi, aileleri ve ziyaretçileri heyecanlandıran, düğünü herkes için unutulmaz kılan muhteşem bir gösteridir.

Ayrıca düğün mekanına on kişilik yuvarlak veya dört kişilik dikdörtgen masa ve de sandalyelerinizi getirebilir ve süsleyebiliriz..
Mekanda masa ve sandalye varsa beyaz örtü ile örter ve organze tüllerle fiyonk bağlayabilir, masa üstü süslemenizi çiçek demetleri ve şamdanlarla tamamlayabiliriz.
Ağaçları, sütunları, duvarları balonlarla, tüllerle rengarenk bir hale getirebiliriz.

Sünnet düğünü organizasyonlarında Yeniçeri taht seramonisinde en çok tercih edilen “Mehter Marşı” ve  “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin savaş müziğidir.Sünnet Düğünü Organizasyonu

Çoğu Sünnet Düğünü Organizasyonu gerçekleşirken marştan önce Şehzade Mustafa’nın yemini okunmakta ve insanların konsantrasyonu üst seviyeye çıkarılmaktadır.

Nostaljik yiyecekler dağıtılsın. Sünnet düğün organizasyonunuz tam bir karnaval alanına dönüşsün. Pamuk şeker, patlamış mısır, Osmanlı macunu kahveci güzeli, elma şekeri…

Sünnet Düğünü Organizasyonu animatörlerimiz rengarenk kostümleri ile emrinizde.

Palyaço, Süperman, Spiderman, Batman, Pamuk Prenses, Micky Mouse, Mini Mouse, Şirin Baba, Kırmızı Başlıklı Kız…

Animatörlerimiz çocukları eğlendirsin ve çocukları kalabalıktan uzakta tutsun.

1. Zengin Mekan Süslemesi

–  Kapıtak balon
–  Sütun balonlar
–  Zincir balonlar
–  Nazar boncuğu
–  Jelatin süslemeler
–  Papatya balonlar
–  Tül süslemeler
–  Çiçek süslemeler
–  Masa örtüsü ve runner
–  Masa üstü şamdanlar
–  Masa üstü pullar, kristal taşlar
–  Masa üstü çiçek süslemeler
2. Balon dökme
3. Ses ve ışık sistemlerinin temini
4. Sanatçı ve DJ temini
5. Folklor ekibi temini
6. Kostümlü karakter temini (Palyaço, Batman, Spiderman, Mickey Mouse, Hacivat ve Karagöz…)
7. Sihirbaz, jonglör, ateşbaz
8. Konfeti, volkan, meşale
9. Fotoğraf çekimi ve video çekimi
10. Yeniçeri ve taht seramonisi
11. Mehteran
12. Semazen
13. Barkovizyon
14. Duman gösterisi
15. Aşuk Maşuk
16. Dansöz
17. Patlamış mısır (popcorn) arabası
18. Bardakta mısır arabası, elma şekeri
19. Pamuk şeker arabası
20. Osmanlı macunu
21. Video klip hazırlama
22. Ses sistemi kiralama
23. Tahta bacak kiralama

SÜNNET DÜĞÜN ORGANİZASYONUNDA NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Sünnet düğünü organizasyonunuzda, firmamızdan hizmet almanız durumunda sizlere bazı sorular sorulacaktır.

1. SÜNNET DÜĞÜN ORGANİZASYONUNUZDA MEKANINIZIN SÜSLENMESİNİ İSTER MİSİNİZ ?

Düğünleri en gösterişli yapan kısım mekanın süslenmesidir. Sünnet düğün organizasyonlarında en çok tercih edilen balon ve tül süslemedir. Kullanılan renkler mavi ve beyazdır.
Ancak otel, düğün salonu, tekne gibi meknalarda süsleme planlarının mekan yetkilileri ile birlikte yapılması zorunludur. Çünkü kullanmakta olduğumuz çift taraflı bant ve ip gibi malzemelerin kullanılması belirli noktalarda tahrifata sebebiyet verebilmektedir.

2. SÜNNET DÜĞÜN ORGANİZASYONUNUZDA TAHT VE YENİÇERİ SERAMONİSİ İSTER MİSİNİZ ?

Sünnet düğünlerinde son dönemlerde en çok tercih edilen eğlence şekli Yeniçeri ve taht seramonisidir. Giriş seramonisi yaklaşık on dakika sürmektedir. Dört yeniçerinin taşıdığı taht mekana giriş yapar. Fonda çalan “Yeniçeri Marşı” veya “Mehter Marşı” insanları havaya sokar. Giriş esnasında animatör veya koordinatör belirli noktalarda volkan ateşleri yakar ve konfetiler patlatır.

3. KAÇ ÇOCUK OLACAĞINI TAHMİN EDEBİLİR MİSİNİZ ?

Düğünde kaç çocuğun olacağı önemlidir. Çocuk sayısının özellikle yirmiden fazla olması durumunda tek animatörün çocuklara hükmetmesi zorlaşmaktadır. Sünnet düğün organizasyonunda ikinci bir animaörün görevlendirilmesi stresi azaltacaktır.

4. SÜNNET DÜĞÜNÜNÜZDE PANAYIR YİYECEKLERİ İSTER MİSİNİZ ?

Popcorn (patlamış mısır), pamuk şeker, Osmanlı macunu, kağıt helva gibi hem çocukların, hemde büyüklerin çok sevdiği yiyecekleri mekana taşıyabiliriz.