Süpriz Evlilik Organizasyonu

Ana sayfa » Süpriz Evlilik Organizasyonu
Süpriz Evlilik Organizasyonu2018-03-27T21:38:02+00:00

Süpriz Evlilik Organizasyonları

Aşkınızı ve sevginizi, özenle hazırladığımız paketlerle ve heyecan katacak sürprizlerle özel gününüzde sevgilinize gösterin.

Sevgilinizi şımartmak, şaşırtmak ve heyecanlandırmak için size özel tekliflerimizi görmek için tıklayınız.

Neler yapabiliriz?

-Mekanınızı balonlarla ve tüllerle süsleyebilir balonlardan ve mumlardan sevgilinizin ismini yazabiliriz. Mekanınızın belirlediğiniz kısımlarına gül yaprakları dökebiliriz

-Sevgilinizle birlikte çekilmiş bir fotoğrafı kanvas baskı şeklinde sizin için hazırlayabilir ve istediğiniz mekana yerleştirebilir, mumlarla ortamı daha romantik bir havaya sokabiliriz.

-Güzel bir yemek masası hazırlayabilir, masa örtüsü, runnerlar ve organze tüllerle masanızı göz alıcı bir hale getirebiliriz. Masanın üzerine şamdan koyabilir ve güller serpiştirebiliriz. Dilediğiniz yiyeceklerle masanızı donatabiliriz.

-Sevgilinizi, mekana girince konfeti ve volkanlarla karşılayabiliriz ve müzisyenlerimiz en romantik şarkıları sadece sizin için çalar.

-Sevgilinizle boğazda bir yat gezintisine çıkabilirsiniz. Havayi fişeklerin dumanları arasına ona olan sevginizi lazerlerle yazabiliriz.

-Kaptanımız boğazın dalgaları üzerinde sizi Adalar’a doğru götürürken, bu eşsiz manzarının karşısında aşçımızın leziz yemeklerinden tadabilir, sadece size özel çalınan müziklere eşlik edebilirsiniz.