Yat Organizasyonu

Ana sayfa » Yat Organizasyonu
Yat Organizasyonu2018-03-27T21:39:03+00:00

TEKNEDE DÜĞÜN / MEZUNİYET TÖRENLERİ

Dahi Organizasyon olarak İstanbul Boğazı’ nın benzersiz ve baş döndüren manzarasını, hayatınızın en özel ve en önemli günlerini unutulmaz kılmak için size sunuyoruz. 50 kişiden 350 kişiye kadar kapasiteli yüzer restoranlarda, tecrübeli bir ekiple, hayallerinizdeki organizasyonun gerçekleşmesine yardımcı oluyoruz.

TEKNEDE LAZERLE EVLENME TEKLİFİ

Evlenmek istediğinizi, sevginizi, hislerinizi ve duygularınızı yani istediğiniz her şeyi gökyüzüne yıldızların altına ışıklarla yazabilirsiniz. Görsel etkisi yüksek bu gösteri ile yaratacağınız heyecan tartışılmazdır.
Evlenme teklifinizi ya da yaş günü dileklerinizi, teknede romantik bir akşam yemeği sırasında Boğaz Köprüsü’nün altına lazerlerle yazarak görsel bir şölene çevirebilirsiniz.

TEKNEDE DOĞUM GÜNÜ

Dahi Organizasyon değer verdiklerinize unutulmaz ve özel bir doğum günü partisi sunmak için, arzularınızı en iyi şekilde gerçekleştirecek alt yapıyla sizlere hizmet vermektedir. Tecrübe sahibi ekip ve kiralık teknelerimiz ile hayalinizdeki doğum günü partisini kolaylıkla gerçekleştirebilir, anılarınıza güzellikler katabilirsiniz.

GÜNDÜZ TEKNE TURLARI

Dahi Organizasyon, Boğaziçi’nin eşsiz güzelliğini güneşin aydınlığında dilediğinizce yaşayın diye, sizin belirleyeceğiniz saat aralıklarında düzenlenecek boğaz turlarıyla unutulmaz anlar sunacaktır.
Özellikle havaların ısınmasıyla, tekne kiralama hizmeti ile Boğaziçi’nin ayrıcalıklı keyfini ister kahvaltı olarak ister yüzmeli tur şeklinde sürmek isteyen siz misafirlerimize hizmet etmekteyiz.

GECE TEKNE TURLARI

İstanbul’un boğaz manzarasını yakamozlar ile gece seyretmek…
İşinizin stresini, gününüzün yorgunluğunu atmak için ya da misafirleriniz ile özel bir kutlama yapmak için İstanbul Boğazı’nı denizin üstünden, tekneden seyrederek unutulmaz dakikalar geçirmeniz için hizmetinizdeyiz.
Yemekli ya da yemeksiz ay ile aydınlanan gecede boğaz turları ile hiç bir ayrıntıyı düşünmenize gerek yok. Misafir sayınıza göre yiyecek ve içecek menünüz arzunuza göre Dahi Organizasyon tarafından hazırlanır ve geriye size denizin ve boğazın keyfini sürmek kalır…

YÜZME TURLARI

Boğucu İstanbul güneşinden uzaklaşmak isteyen, denizi ve yüzmeyi seven herkesi Dahi Organizasyon ayrıcalığı ile Karadeniz ve Adalar seçeneklerimiz ile yüzme turlarımıza davet ediyoruz.
Boğazın serin sularında, güneşin altında denizin tadını çıkarmak ancak böyle keyifli hale gelebilir…